Kruhy pod ocami ako nad nimi zvitazit

Ondrej_333

Zaujímavý názor rudolf0905. 100 rokov dozadu sa hovorilo, že od masturbácie len oslepneš ... kruhy vraj nie.

rudolf0905

praveze sex ano,ten je pre telo a dusu prinosom...je to chemia medzi muzom a zenou nastavena samotnou matickou prirodou,ale ta proklamovana masturbacia akoze neskodna podla mna az taka neskodna nie je,ludia sa o tom boja rozpravat a radsej sa pridaju k stadovitemu nazoru,ale ten je dobry hlavne na to,aby v spolocnosti nevznikalo (alebo aspon bolo potlacovane) napetie,ktore vznika pri nedostatku sexu a riesenim by mala byt akoze masturbacia....ak clovek nema problemi,tak fajn,ale ak ma napr kruhy pod ocami a vie si to odpozorovat a dat do suvislosti z masturbaciou,tak ma problem,lebo ak nema dostatok sexu,tak nevie co z tym dalej,na jednej strane donho spolocnost busi,ze masturbacia je neskodna a je to lahka cesta zbavit sa napetia a na strane druhej niekomu vadia kruhy pod ocami ale zatazko je mu vzdat sa pohodlnej sladkosti (masturbacie),lebo proti prirode clovek tazko zvitazi vsakano o)

rudolf0905

este ma napadlo,ze ked nemasturbujem dlksiu dobu,tak fakt vtedy ziadne kruhy pod ocami nemam,ale staci raz tyzdenne a uz je to tu a su dost vyrazne...skus si to otestovat a potom sam uvidis co z tym dalej

rudolf0905

zinok je potrebny na mnoho veci v tele,je toho plny net a vyrobca tabletiek by nemal byt podstatny,ja ich striedam a davku si tiez ordinujem individualne podla stavu kruhov pod ocami....a zaujimave je,ze uzivany zinok mi zaroven skvalitnuje a aj zvysuje objem semena...iny nazor hovori,ze ak maju vitaminy,ci mineraly fungovat,tak vraj je dobre brat ich kompletne,lebo sa v tele navzajom ovplyvnuju,nie len jednotlivo narazovo brat niejaky jeden preparat a je na tom aj nieco pravdy,lebo zo zasady strava ma byt vyvazena a komplexna,cize brat zinok,ale zaroven aj preparat z komplet vitaminmi,napr vitaminy centrum....jeden cas mi hrozila operacia oci laserom,ale vyskusal som pit brusinkovu original stavu a dopadlo to tak,ze laser uz nebol potrebny,no a na moje velke prekvapenie mi vtedy aj kruhy pod ocami na cas uplne zmyzli...to ze kruhy maju suvislost z oblickami ako sa pise na nete sa mi nepotvrdilo,ale mozne to samozrejme je,vsetko zo vsetkym tak trochendzi súvisi...