Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu zlyhat nervy v traviacej sustave

mascha

ja by som navrhovala skúsiť biorezonančné vyšetrenie,priala by som ti mať pritom šťastie na ozajstného odborníka

Bambulka12

Philips sorry, hormony v poriadku, helicobaktera nezistili, na potraviny alergiu nerobili. Ale ja mam iny problem, takuto chorobu nikto nema. Mňe proste pomaly zlyhavaju nervy v tele, my neprekrvuje do noch aj hlavy. Neviem, či na to existuju lieky. Mam proste v tele zapaly ale prejavuje sa my to nervovo. Zle vidim, vobec mi nedava vediet, či mam ist na malu alebo velku, či som hladna, smadna. Akokeby som ani nežila. Od malička mam s tym problem, stale som bola unavena a nič som nevladala. Ma to niekto?

Bambulka12

Prepustili ma v utorok v kompenzovanom stave podla nich. Na druhy deň ma strasla zima a vracala som. Dnes mam teplotu, krv my brali ešte minuly tyždeň a vtedy bola asi ok. Ja som sa dobre necitila, ale podla vysledkov mi nič nebolo. Okrem krvi v stolici, čo uzavreli akotvrdu stolicu a podraždenie sliznice a krv v moči a bakterie nikto neriešil ajkeď som im to hovorila. A ešte čo by si chcela vediet?

ni-ka

stale nepises nic konkretne...z toho mala co pises sa neda vychadzat,mozme len tipovat...
napises ze si prisla z nemocnice a mas teplotu...nemyslim ze by ta pustili s teplotou domov...z coho ta teplota je?zvysena sedimentacia??
s akym zaverom ta pustili domov,co uviedli v sprave?

Bambulka12

Nika teraz som prišla z nemocnice, tam my robili všetky vyšetrenia a nič nezistili. Včera som vracala a do rana mam 38°C, ale vôbec sa nepotim, len mam svalovu slabost, akokeby telo z gumy, čo to može byt za chorobu. Diky

Agnes989

Chod na RTG hlavy hlavne ked mas podozrenie na nador na mozgu. Znama mala casto migreny, nakoniec odpadla a az potom jej zistili nador na mozgu. Nechcem strasit, ale aspon sa to vyluci.

ni-ka

fuha,no ty mas toho viac nez len oslabene travenie...
odkedy mas taketo problemy?A kedy ti robili kolonosk. a gastro?Ake vysetrenia si absolvovala?Ake krvne vysetrenia ti robili?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu zlyhat nervy v traviacej sustave - Fórum - ZDRAVIE.sk