Magnet a hojenie nehojacích sa zlomenín

Príspevok v téme: Magnet a hojenie nehojacích sa zlomenín
Martin64

Pred 8 týždňami som si zlomil členok. Ide o refraktúru kosti, takže kosť už na tom istom mieste bola raz zlomená. Zlomenina je v oblasti V. metatarzu ...a nehojí sa. Po 4 týždňoch RTG snímok ukázal, že je zrastená sotva napolovicu. Dokážem šoférovať auto, ale chodiť môžem iba o barlách. Chirurg dal tomu ešte 2 týždne, no po 2 týždňoch RTG snímok ukázal, že sa nič neudialo. Zašiel som s tým k ortopédovi a ten mi predpísal magnet. Chodím na magnety, dnes som bol po 9x. Mám pocit, že to nepomáha. Má niekto s magnetmi skúsenosti? V mojom prípade ide o podozrenie na pseudoartrózu. Som skeptický a neviem, či majú tie magnety zmysel. Pomáha to vôbec? :-/

Ivka 1

Neviem , s magnetmi nemám skúsenosti . Môj syn si zlomil ruku v lakti a po dvoch týždňoch to mal zrastené. Odporúčim teda aj Vám , čo pomohlo jemu. Prírodný doplnok výživy Nature Mine .Sú to minerálne látky a stopové prvky vo vyváženom pomere tak, ako ich stvorila príroda. Sú to schránky ulitníkov - usadeniny zoškriabané z morského dna . Teda organickej povahy vo forme chelátov, ktoré sú pre ľudský organizmus ľahko vstrebateľné a oveľa dokážu sa oveľa rýchlejšie zabudovať do kostí ako doplnky výživy anorganickej povahy.