Sexuálne choré správanie otca

Príspevok v téme: Sexuálne choré správanie otca
zuzu222

Mám problém a je mi trápne hovoriť o tom s niekym iným...alebo rodinou. Môj príbeh začal tým že mama sa rozviedla keď mala 20 rokov po roku manželstva s mojím biologickým otcom. Dôvod rozchodu mi často objasňovala tým že otec bol príliš doterný, moc na nu tlačil a vždy si revom vynútil to čo chcel on...Po roku po rozvode sa zoznámila s mojím nebiologickým otcom ktorý ma vychovával cleý život.. s mojím otcom biologickým sa sa nestretávala vôbec iba viem že žil s babkou čiže jeho mamou a bol na nu dosť citovo naviazaný /bodaj by nie varila mu, prala, upratovala chudinka a on ako 40 ročný chlap neorbil nič iba hýril za to čo si zarobil/ ked som mala 19 rokov babka umrela a ja som sa začala s mojim biologickým otcom stretávať častejšie.. zo začiatku to bolo naozaj vzťah otca a dcéry aj ked mui pripadal už vtedy veľmi zvláštny... teraz mám 20 a všetko sa to vyhrotilo... ked nechcem byť s ním napr. jeden den pretože mám vlastný život chodím na vyšku mám priateľa tak mi robí scény reve že chce byť so mnou, má nemiestne poznámky typu "zuzi si fakt sexi" alebo "zuzi ty máš taký sexepíl" alebo som si zmenila profilovku na facebooku "zuzi na tej profilovke je to také erotické" taktiež mu musím stále variť.. alebo sme sa bavili o diete a začal mi vravieť..."máš sexi zadoček taku afroamericku postavu" a taktiež si myslím že sa pred druhými tvári že som jeho priateľka petože sa tak ku mne aj správa na verejnosti často krát od známych počúvam že "zuzii ty máš nového priateľa"? lebo naozaj chce byť stále pri mne, v jednom kuse ma sexuálne narázky a co bol totálny vrchol všetkého má blbé poznámky aj čo sa týka sexuálneho vzťahu s mojim priateľom.. ma poznámky ked dade idem s priateom..a deny a budete tam aj to? a neviem je toho vela ale mám naozaj pocit že to prehána.. že má možno ku mne nezdravý vzťah a že by som sa s ním nemala stretávať ..poradte mi prosím vás pekne

zuzu222

Áno..ale on to tak berie... to je to...že ja viem že určite v nom nehladám otca kedže študujem psychologiu tak viem že dievčatá ktoré hladaju otca v partnerovi si hladaju starsych muzov... ale viete ked bol raz tak vychoavvany :D

Cariboo

Omg, to ma zas odkial, nemusis v nom hned hladat otca, preco ved ty si mala pri sebe otcima. Ak ste mali dobry vztah tak predpokladam, ze ti postacil ako muzsky vzor, dalsieho fotra nepotrebujes.

zuzu222

Ďakujem :) Už som zistila že držať to v sebe nie je dobr preto som to povedala mame a tá ma prekvapivo riadne podržala a práveže ju to posilnilo... že už vie že ona nebola na vine.. ale priateľovvi to povedať nemôžem zas by začal to jeho že v nom hladám otca

Cariboo

Hlavne vydrz, nedaj sa obmakcit natlakom zo strany otca!
Naopak mala by si o tom hovorit s ludmi naokolo, aj s priatelom, nech vie cim si prechadzas aby ta pripadne vedel podporit.
Good luck!

zuzu222

Viete... to stým priateľom je trocha ťažšie ... je z veľmi kresťanskej rodiny...a už ked som s nm začala chodiť tak jeho mama mu vravela že to bude mať "so mnou ťažké lebo že som nemala vlastného otca tak budem hľadať otca v nom" preto sa mu už radšej s takýmito vecami nezdôverujem aj ked ubehli dva roky a jeho mama ma má rada...už konečne... ale aj tak.. neraz mi dával také trápne poznámky že zlatkoo však vo mne nehľadáš otca....je to veľmi zložité celá tá situácia v ktorej som... dakujem vám veľmi pekne za oporu

karolinka122

a mala by si sa o tom pozhovarat aj so svojim priatelom, mas ho predsa rada, mozes mu doverovat, treba to riesit, neznasam takychto uchylov, asi by potreboval kopanec niekam....

zuzu222

Ja viem ďakujem vám už som to povedala aj mamine.. Uľavilo sa mi..len teraz mi držte palce lebo príde psychické vydieranie

01da

a ty na co cakas? kym ta znasilni? je to chory clovek, je nechutne takto sa spravat k svojej dcere. ziadny normalny otec taketo vztahy k dcere nema. ty si vobec neuvedomujes nebezpecenstvo? kam az to chce vyhrotit? uz teraz ta to zasiahlo tak, ze zacinas mat zvlastny vztah aj k svojmu priatelovi. cakas na to, kym ta ten uchyl znasilni a potom budes vo vztahu k chlapom navzdy odrovnana? a preco mu varis? kasli pre boha na neho. nech ti vypisuje, ty neber telefon, neodpovedaj na sms-ky. urcite to povedz mame!!! a mala by si to povedat aj svojmu otcimovi. predsa o tomto musia vediet, cakate na nejaku tragediu? otec k tebe zjavne nema vztah ako k dcere.