Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo si mam o tom myslieť..

Príspevok v téme: Neviem čo si mam o tom myslieť..
Milan.P

Ahojte je normálne že z ničoho nič mi začali odstávať uši?
Asi pred mesiaccom a pol som sa ráno zobudil a sa mi niečo nepozdavalo...ked som sa dival do zrkadla.. nechal som to tak. no po par dnoch sa to zhoršilo a všimol som si ze práve ucho mi oveľa viac vyčnieva ako to ľave ( to ľave bolo normalne v pohode) .... navštívil som veľa lekárov, zistili mi ze mam za tým uchom.. lym. uzlinu dosť veľku tak mi ju vybrali prešlo od toho mesiac a niečo... a ucho mam stale rovnake, vyzera to neesteticky hrozne... a totalne mi z toho kleslo sebavedomie.. lekári mi nato povedali že to je určite z toho.... žeee z tej uzlinky, no mam to už zahojene a stale je to rovnake tak som skusil cez noc si dat čelenku či sa to nezlepši zlepšilo sa to... ale o par dni pozorujem ze uz mi aj ľave ucho mierne začina odstávať neviem čo mam robiť,
v rodine nikdy nikto nemal odstavajuce uši nemoze to byt genetika... a mam 20 rokov, tak je to možne ze za 19 rokov života som mal krasne uši a teraz z ničoho nič toto? ..

Milan.P

Ivetka to druhé ani neodstáva len je z toho nosenia tej čelenky trošku take, ale to prave je stale rovnako na tom uz dost dlhu dobu a je viditeľne väčšie a myslim ze aj opuchnute a dnes som aj zistil... ze vnutri v uchu kde je ušna dierka mam taku vyrázku väčšiu ale pochybujem zeby to z toho bolo.. chirurg mi povedal ze na hlave sa mi občas robia zapalene vyražky že to je koža a všetko zo všetkym suvisi zistili mi krvi zvyšene aslo na 339 - čo nieje az tak veľa beriem uz 15 den penicilin a ziadna zmena... ale stale mi nejde do hlavy ako sa z jedneho dna moze tak zmeniť ucho.. niečo tam musi byt, a neverim a ani si nechcem pripustiť zeby to tak bolo stale... šak ani nevyjdem von

ivetka19

no tak ked odstava uz aj druhe ucho,tak mas o symetriu postarane :-D .ale nie,chod si teda vysterit aj to druhe ucho. a ked je to naozaj vizualne zle,tak si chod dat trochu prisit tie usi,to sa robieva ludom,ktorym usi odstavaju

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem čo si mam o tom myslieť.. - Fórum - ZDRAVIE.sk