Chalani, mate radi vtierave dievcata?

Príspevok v téme: Chalani, mate radi vtierave dievcata?
linda29

Myslim tym,ked vam dievca vola,vypisuje, chce za vami dojst atd.. napriklad ja,ked sme sa s priatelom rosisli kvoli mnohym nezhodam, tak som citila,ze ma este ma rad,tak som mu vzdy volala,pisala a pod. Napriek tomu,ze ma vela krat zrusil,prip.odbil nech mu nevolam alebo ze nema cas..odpisoval mi tiez len v tom zmysle,nech mu dam uz pokoj.. ale ked zena citi este nejaky naznak lasky,tak preco sa nepokusit vratit to spat? :( myslite si,ze takot som sa len zbytocne strapnovala?? Lebo dva krat sa mi podarilo ho vratit do vztahu spat..len potom to opat padlo :(

stryca

citila si, ze ta ma este rad a on ti pisal, ze mu mas dat pokoj? no zda sa, ze ten tvoj pocit je, bol asi len v tvojej hlave. ak by mal zaujem v tom pokracovat, tak to vyzera inak.

Bubtam

Treba si uvedomit, ze chlapi narozdiel od vacsiny zien, povedia to co si myslia. A ked ti povedal, ze je koniec a mas mu dat pokoj, tak to neznamenalo, ze onho mas bojovat, ani ze sa mas viac snazit, ani ze ta lubi ale chce ta potrestat, proste to znamenalo, ze je koniec a mas mu dat pokoj. Akoukolvek snahou ho v tom presvedceni budes iba utvrdzovat.Takze, treba si v takom pripade dat o d neho naozaj pauzu a ak k tebe naozaj nieco citi, tak sam sa pokusi o kontakt.

hulala

No, mrzi ma to, ale ak ti raz povie, ze je koniec,, tak je koniec

Je pochopitelne, ze to tak citis a mozno to aj budes este nejaku dobu tak citit a dufat,, ale no asi to nema zmysel fakt

Proste nic si z toho nerob, chlapci klamu stale,, ked ti niekto povie, ze ta ma rad,, tak to nikdy neber vazne,, pretoze sa namotas a potom ta odkopne a zase sa mu budes chciet vtierat... je to proste smutny kolobeh citlivych zien, ktore veria v lasku a vernost no:-I

novacikt

podla mojho skromneho nazoru, nejde tu o vtieravost, ale o to, na koho ju pouzijes.
niekto rad, niekto ju nerad.
tazko povedat.

Exactly

Chýba ti sebaúcta dievča ale tak to chodí veľa žien má rado mužov, ktorí sa k nim zle správajú a tí čo sa k nim správajú dobre tí ich omrzia.

Slobodna

Nie som chalan...ale musím.
Tak on ti odpisoval aby si mu dala pokoj ale ty si v ňom napriek tomu cítila náznak lásky a teda si mu volala, písala, chodila za ním ako taká stíhačka??? Fuuuuuaaaaaaaaa