Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám kamarátku...

Príspevok v téme: Hľadám kamarátku...
Natalia12345

Ahojte, neviem naozaj či je chyba vo mne alebo jednoducho len nemám šťastie na priateľov... Už dlho mám pocit, ako keby som mala problém nadviazať vzťahy s kamarátmi. Aj napriek tomu, že som stále obklopená ľudmi neviem nájsť tú svoju spriaznenú dušu, kamarátku, ktorej by som verila, boli by sme si oporou. Tento pocit mám úprimne už od základnej školy. Nikdy som nemala problém, že by som bola v škole odsudzovaná a nikto by sa so mnou nebavil, ale jednoducho tie kamarátstva boli iba v škole. Mimo školy som bola väčšinou sama.

Na strednej to bolo o trochu lepšie, ale keďže vôbec nepijem a nefajčím ísť večer ,bolo pre mňa z časti utrpenie. Keď už je niekto "v nálade" už sa dá s ním ťažko zabaviť. No a v období puberty je pre väčšinu jediná zábava vonku večer.

Aj napriek tomu sa ale považujem za veľmi spoločenského a komunikatívneho človeka, a aj ja sa veľmi rada zabávam. A predsa zábava nie je iba o alkohole! Nezazlievam nikomu, že si občas vypije a zabaví sa. Len také to neustále ponúkanie "Daj si s nami!! Čo sa robíš?" časom prestalo baviť aj mňa aj ich a opäť to ostalo iba na kamarátstve na úrovni školy.

Oproti ostatným kamarátkam sa líšim asi aj "vyspelosťou", ktorou som si musela prejsť(smrť súrodenca), preto som vždy považovala,už na základnej škole, niektoré problémy za veľmi nezmyselné. A to bola asi chyba! Ohováraniu som sa stránila, a ak mi niekedy niečo vadilo tak som mu to povedala medzi štyrmi očami. Neriešila som ho za chrbtom. Je pravda, že nie vždy to pochopili, ako som to myslela. Snažila som sa ale vždy pomôcť. Pár ľudí mi aj povedalo, že keby som im neporadila dopadlo by to asi horšie(Týmto sa nechcem chváliť, skôr to udávam ako príklad).

Našťastie mám už dlhodobý vzťah (skoro 7 rokov), takže mám aspoň niekoho, kto mi je naozajstnou oporou. Ale na druhej strane hľadám aj dobrú kamarátku, s ktorou by som občas niekde skočila, zabavila sa, porozpráva o problémoch, poplakala nad starosťami... Nie vždy sa dá všetko riešiť s chlapom:)

Som 22 ročná mladá baba z Trenčianskeho kraja...nie je podmienkou,že musí byť aj ona z Tren. kraja... momentálne aj tak študujem v BA... tak aj tam trávim kopec času ...
Potešilo by ma ak by sa tu niekto taký našiel :)

ivetka19

Ake mas konicky? Ja nemam taky problem, ako ty, ale napriklad dve kamaratky som spoznala pri venceni psa. Jedna z nich je moja suseda. Takze, ak mas nejake zaluby, treba ich rozvijat medzi ludmi. Napriklad skus ist na nejaky kurz, napriklad kurz kreslenia, varenia, pletenia.hocico.Alebo nejake kruzky,citatelske, diskusne atd. Tam dokazes spoznat vela novych ludi.A s priatelom nechodievate von? Medzi ludi? Ja som napriklad spoznala velmi dobru kamaratku cez priatelovu partiu. Bola frajerkou jedneho kamarata. A cez tuto kamaratku som dalej stretla super kamosa. Takze moja rada je chodit viac medzi ludi, spoznavat a urcite natrafis na niekoho, kto ti bude povahou blizky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám kamarátku... - Fórum - ZDRAVIE.sk