Kazdodene trapenie

Príspevok v téme: Kazdodene trapenie
Andrejko123

Dobrý den ludia .. mám dosť velké problemy zo zdravím a už mi toho šibe. tak toto su moje preblemy - tak začném mam hlave dačo ako keby stopku premocť sa že mám daku chorobu a sa mi to zhorší a ohrozim si život alebo zomriel bol som na ct hlave všetko pohode a furt neviem myslieť že niesom zdraví každý den sa trápim neviem čo už robiť,ako dalsie mam taký pociť že každý človek je viac ako ja ked ide napriklad do mesta sa opiť a ja nie alebo fajči a ja nie ako dalšie ma stresuje FAjčenie lebo som to nikdy neskusíl .. neviem či som psychicky alebo fizycki už chorý prosim velmý o radi ludia .. za pomoc velmý dakujem :) mám iba 16 rokov

Rebeka. Ra

ahoj, ak chces napis mi na mail: rebaka.rastivo@gmail. com. Myslim, ze ti viem pomoct.. zaoberam sa homeopatiou a podobne pripady som uz vyliecila.

yxccvb

zdar pravdepodobne maš asi to čo ja stale si mysliš že niesi zdravý a pirtom monžno aj si myslim že sa to vola aj hypochonder alebo nejako tak ten čo na seba pritahuje choroby proste všetko to je v hlave ja to mam tiež ale mam aj problemy asi z chrbtom ale prispieva tomu aj hlava pred 2 mesiacmi som bol na tom hrozne teraz je to kusok lepšie niekedy sa citim velmy dobre skus si najst aktivity ja chodim behavat a plavat a vždy sa potom citím na par hodin fajne mam dojem že vybijam zo seba tu negativnu energiu a nahradzam novovu a aj myšlienky su lepšie zdravie sa sice moc nezlepšilo ale čomu prospejem ked budem pritahovat na seba tie sračky iba si to zhoršim snažim sa na to nemysliet neni to lahke skus to tak alebo skus psychologičku alebo niečo lebo toto čo píšeš je stres depresie a potom uvažuješ nad chorobami atd.. toto mam aj ja ale snažim sa tomu predchadzat tým že niečo robím a verim že si tim pomaham a aj je ctit zmeni niekedy sa citim ako človek hlavne nemysli na kraviny