Mam ho rada aj ked sme sa nevideli

Príspevok v téme: Mam ho rada aj ked sme sa nevideli
black_angie4

Ahoj, rada by som pocula vás nazor. Zoznamila som sa na nete so skvelym muzom.sme si pisali niekolko mesiacov len potom sa zrazu odmlcal. neviem co sa stalo a takisto viem ze mi nedlzi vysvetlenie ked sme sa ani osobne nevideli. Lenze ja som sa zamilovala ani neviem ako. Mam ho viac ako rada. Su to viac ako 2 mesiace. A ja neviem na neho prestat mysliet, cim dalej tym viac mi chyba aj ked ho poznam len cez net. Velmi som si ho oblubila. Neviem co s tym co k nemu citim. Mozno by sa mi dychalo lahsie keby to vedel a mozno by sa lahsie zabudla..neviem ci by to mal vediet. Ale mne by bolo lepsie keby vedel aspon...

5.5 elsa

to je ten správny výraz a áno najprv káva potom kino a potom sa ide na internát spraví si dobre a už aj ho neuvidí ja neviem že ešte takto naivný niekto môže byť :D :D

Žužova

To ano... Z písmeniek sa človek nedá spoznať ,ani by som sa inak nedivila keby je to nakoniec nejak= zvrátené individuum a teraz si ešte chystá plánik že kde ju zavlečie a ako ju sundá...(preto si dal načas a aneodpisuje) :D fujha :)

5.5 elsa

tak máš 26 čo už je dosť na to aby si videla že ten muž nie je seriózny zvlášť keď sa ti 2 mesiace neozval čo zasa značí nezáujem otvor si oči hlavne pozor na tú naivitu možno je zadaný alebo niečo veď tam je toľko mužov na dopisovanie to nie je žiadny vzťah si zamilovaná do nejakej predstavy čo si vytvorila v hlave

black_angie

ano,vie kde byvam. povedela som mu to ziadny problem v tom nebol. nemali sme sa stretnut na internate, ale ze ked uz budem nastahovana tak pojdeme spolu niekam na kavu a do kina

5.5 elsa

hlavne si dosť naivná a neskúsená aj to si mu povedala že chodíš na internát tam sa máte stretnúť nečakaj od toho žiadny seriózny vzťah ak by mal záujem normálny pozval by ťa napríklad do divadla do kina a tak