Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam ho rada aj ked sme sa nevideli

Príspevok v téme: Mam ho rada aj ked sme sa nevideli
black_angie4

Ahoj, rada by som pocula vás nazor. Zoznamila som sa na nete so skvelym muzom.sme si pisali niekolko mesiacov len potom sa zrazu odmlcal. neviem co sa stalo a takisto viem ze mi nedlzi vysvetlenie ked sme sa ani osobne nevideli. Lenze ja som sa zamilovala ani neviem ako. Mam ho viac ako rada. Su to viac ako 2 mesiace. A ja neviem na neho prestat mysliet, cim dalej tym viac mi chyba aj ked ho poznam len cez net. Velmi som si ho oblubila. Neviem co s tym co k nemu citim. Mozno by sa mi dychalo lahsie keby to vedel a mozno by sa lahsie zabudla..neviem ci by to mal vediet. Ale mne by bolo lepsie keby vedel aspon...

black_angie

nie som dievca ktore by sa dalo len tak akoze ukecat len na sex aby si vedela. zenaty nie je to viem na sto percent, je preavda ze nemusim stopercentne vediet kto je na druhej strane ale za ten cas co sme si pisali nejaku doveru k nemu mam. vzdy bol uprimny v tom som som si ista. ale to iste by si mohol povedat aj on..to je tak na dve strany. nie som naivna ale viem co bola pravda a co nie

5.5 elsa

nezahrávaj sa s ohňom keď ťa takto dokázal namotať cez pokec tak na stretnutí by ťa zrejme ukecal na sex a odkopol by ťa podľa toho čo píšeš o nič iné nemá záujem ten chalan či muž na tebe záleží ale seriózny vzťah od toho nečakaj to už naozaj by si sa mala vspamätať ktovie čo to je za muža možno je ženatý alebo ktovie kto otvor si oči on to vidí že si naivná a dokonca aj čaká že ty mu napíšeš nevieš kto sedí na druhej strane

black_angie

Zbieram odvahu mi napisat ale velmi pomalicky, pisali sme si dlho to hej. vies ked on sa dva mesiace neozval a ja sa mu obavam poslat spravu nieco take ako ..chybas mi, rada by som ta videla...clovek nikdy neviem moze v tom byt uz ine dievca aj preto sa to bojim skusit ze si dostanem daku odpeved od neho priamo. Mali sme sa stretnut ked pridem na intrak, mam skolu tam kde on byva ,,sme sa dohodli este predtym zeked pridem urcite sa uvidime

Agnes989

Kedze neviem, v akom duchu prebiehala vasa konverzacia a ako daleko ste sa dostali, neviem ti poradit, co mu napisat. Ale napisat mu skus, najlepsie, ked navrhnes stretko. Pol roka je vela, preco ste sa vlastne nikdy nestretli, aj dalej sa da cestovat. On v tom zrejme nevidel perspektivu a mozno si nasiel aj nejaku inu, nejaku, s ktorou sa moze stretavat.

black_angie

sama nerozumiem ako sa to stalo ze som sa zalubila bez toho aby som dotycneho aspon videla a stretla sa nim. neviem ako je to mozne ale asi laska existuje aj cez interenet nejakym sposobom. vies chcela som to hodit za hlavu a nie raz, chcem prestat nad tym rozmyslat ale nedokazem to dostat z hlavy prec a uz bohuzial ho mam tak trosku vf srdiecku. Viem ako to chodi mozno by som sa sklamala ale nelutovala by som to ze som to neskusila aspon este raz. chcela by som v tom mat jasno. bolo by mi lespie keby vedel ze mi na nom zalezi. s tym stretnutim neviem u mna by to problem urcite nebol ziadny ale nemam odvahu sa ho spytat, neviem jak by to zobral

5.5 elsa

black_angie mala by si to dopisovanie hodiť jednoducho za hlavu a ísť ďalej ak sa s ním chceš stretnúť tak to určite nebude problém s toho pokecu len aby si potom nebola sklamaná alebo sa nenamotala ešte viac keď už len s obyčajného dopisovania si sa zamilovala je to veľmi zaujímavé.......

black_angie

Ako dobre aj to moze byt problem ze ma jednoducho strach sa stretnut, ja ho mam tiez. ale on mi jednoducho stoji zato, rada by som sa s nim aj nazivo stretla. netusim akoby som mu naznacila aj po case, ze sa s nim chcem ist aspon na kavu ved myslim ze to je fajn...a k tej druhej veci mozno si to este nezazil preto pises ze nie ale naozaj chybal mi a stale mi chyba

Ondrej_333

Black_angie, buď je to tak, ako píše embryo, alebo je to človek čo má nejakú sociálnu fóbiu - neviem či som to správne pomenoval, kto je z brandže, nech ma opraví. Teda sa jedná o človeka, čo má problém s reálnym kontaktom s ľudmi. Kontakt na nete je OK, ale ak má prísť k skutočnému, tak sa vyľaká a už nenapíše, lebo by sa musel stretnúť.
Nech je to tak, alebo onak - čím na to skôr zabudneš, tým lepšie pre Teba.
Otázku, čo si mi dala nižšie je "mimo misu". Sú to len slová. Nemôže mi chýbať niekto s kým som nežil dokonca ho ani nevidel a ani mi nemôže ublížiť ....

black_angie

Poviem ti ze skor som dufala ze ma vela prace alebo nieco take ale ked to bolo dlhie nevedela a ani si to sama neviem vysvetlit ze co sa stalo z jeho strany.Chvilu som rozmyslala ci sa mu nieco nahodou nestalo. Nerozumiem pretoze posledna sprava od neho bola citujem ,,uz chcem byt s tebou, velmi mi chybas"..toto je ten dovod co mi neda. som mu odpovedala ze aj on mne, ze sa nanho tesim a tot vsetko. odvtedy ani pismenko nic proste. ako neverim ze si to po takom dlhom pisani len tak rozmyslel pretoze stale opakoval ze ma chce vidiet, robil plany kam pojdeme, kazdy den sme boli v kontakte..pisavali sme si aj do rana.

embryo

black_angie: keby mu na tebe zalezalo, ver tomu, ze dialka by nepredstavovala ziadny problem... nechcem ti kazit iluzie, ale obavam sa, ze v jeho pripade by ste sa nestretli ani keby ste boli susedia v jednom dome ;-)

"Zamilovala som so do neho preto aky je" nevies aky je, zamilovala si sa len do jeho sladkych pismen, ktore ti napisal

ako si teda vysvetlujes jeho nahlu odmlku, ked malo prist na lamanie chleba?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam ho rada aj ked sme sa nevideli - Fórum - ZDRAVIE.sk