Mam ho rada aj ked sme sa nevideli

Príspevok v téme: Mam ho rada aj ked sme sa nevideli
black_angie4

Ahoj, rada by som pocula vás nazor. Zoznamila som sa na nete so skvelym muzom.sme si pisali niekolko mesiacov len potom sa zrazu odmlcal. neviem co sa stalo a takisto viem ze mi nedlzi vysvetlenie ked sme sa ani osobne nevideli. Lenze ja som sa zamilovala ani neviem ako. Mam ho viac ako rada. Su to viac ako 2 mesiace. A ja neviem na neho prestat mysliet, cim dalej tym viac mi chyba aj ked ho poznam len cez net. Velmi som si ho oblubila. Neviem co s tym co k nemu citim. Mozno by sa mi dychalo lahsie keby to vedel a mozno by sa lahsie zabudla..neviem ci by to mal vediet. Ale mne by bolo lepsie keby vedel aspon...

slovdok

no stat sa mohlo vselico. mozno je v nemocnici, alebo sa mu nieco prihodilo a nemoze ti uz napisat.
nic ti predsa nebrani v tom aby si mu to otvorene napisala. nepis nejaky dlhy rozcitlively mail, len par jednoduchy viet, ze k nemu citis nejake puto a je ti luto, ked sa odmlcal. ze by sa to dalo lahsie zniest, keby si vedela dovod. akykolvek. aby si sa zbytocne netrapila a nebala sa, ze sa mu stalo nieco zle.
to staci, muzi neznasaju privela slov a omacky.

black_angie

Clovek by mal vsak bojovat zato co citi, aby neskor mohol povedat ze to aspon skusil ..a neriesit co keby bolo vtedy...neviem uz co robit

black_angie

Nemam rada iluziu, on je skotocny. Zamilovala som so do neho preto aky je, aj ked viem ze internet znesie dost vela. On na mal rad vtedy urcite, nebol den kedy by mi to nepovedal. Teraz kto vie co sa zmenilo. Len moje pocity su stale rovnake k nemu. Snazim sa vysvetlit sama sebe ze to asi tak malo byt ale srdu nerozkazes. Pisali sme si asi pol roka..nemam dovod si mysliet zeby ma natahoval. Robil plany, tesil sa na mna. A ja teraz neviem zbavit myslienky na neho. Chcem mu to povedat ale zas co by som mu asi tak povedala.. a ci by mu on nato vobec nieco povedal..asi potrebujem poriadnu facku aby som prestala mat zbytocnu nadej ze su veci inak.

slovdok

dala si do toho vela vlastnych pocitov, predstav,iluzii. proste si si ho dotvorila sama ako ti to vyhovovalo, mozno ako si to potrebovala. ale vyzera to tak, ze on je v skutocnosti iny. nevadi, ze ste spolu vobec nezili, aj takyto "rozchod" moze boliet. jedine co ti pomoze je uvedomit si, ze ta predstava o nom vznikla v tvojej hlave. ze v skutocnosti taky clovek vlastne neexistuje.
v tejto suvislosti ma napada, co asi budu ludia robit o niekolko rokov, ked si dokazu virtualne vytvorit partnera po akom snivaju a budu moct s nim prostrednictvom pocitaca normalne komunikovat. dokonca vedci rataju s tym, ze nie je otazka dalekej buducnosti, kedy bude mozne vytvorit takeho "dokonaleho" robota, s ktorym budu moct ludia "normalne" zit. a mozno neskor uz ani nebude mozne rozoznat normalneho cloveka od robota.
a mozno aj my sme uz nejaki roboti vytvoreni vyvinutejsou civilizaciou :-))

black_angie

Pisali sme si preto tak dlho lebo byvame nie blizko od seba. Pozri neviem ako sa to, proste mi na nom zalezi.

Slobodna

slovdok nemyslím si, že vek tu hrá až takú rolu. Aj 40tka sa dokáže namotať ako 15tka, niektorí internetoví casanovia proste vedia ako na to.

slovdok

predovsetkym napis kolko mas rokov. lebo od toho sa odvija aj pomoc. inak sa radi 13-rocnej a inak 20-rocnej. a este inak 40-rocnej. takze zakladom je vediet ako si stara, potom sa k tomu da vyjadrit. napis pravdu, inak ta rada nebude stat za nic.