Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Patológia

susisusi

mam skusku z patologie, je to odbor, kt skuma mrtve tela, no rovnako aj biopsie, punkcie...- cize je dolezity pre mrtvych aj zivych. viac neviem co dodat :) ale hlavnou temou tam boli samozrejme nadorove ochorenia

Viki M.

Očakávala som, že budete písať o tom, že patológia je len o mŕtvych a preto som si vybrala sama túto tému. Moja mama je laborantka na patológií a ona mi povedala o patológii oveľa viac. Patológia je veda, ktorá sa zaoberá diagnostikou chorôb, nádorov a podobne. A mojím cieľom je povedať ľudom,že patológia nie je len o mŕtvych ale je dôležitá aj pre živých ľudí.

5.5 elsa

Viki m kto by už len nevedel tomu dotyčnému je to už zrejme jedno čo sa deje s telom nie keďže už je v inej dimenzii teda už má po(niekedy záleží od okolností-zistenie príčin aj rodiny čo sa týka súhlasu)....no to si teda dostala tému :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Patológia - Fórum - ZDRAVIE.sk