Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dida

gumka

uz sa nepredava ani v Cechach. Chcela som Didu objednat, brala som pred rokom, super preparat, a teraz, akoby sa po nom zem zlahla. Neviete o nejakej podobnej nahrade?

ginus

jasnéééé tiež som ich brala celých 120tbl balenie a je to super :) cítim sa lepšie... po čase si ich objednám možno o5 pretože mám aj iné zdravotné ťažkosti a takéto doplnkové a účinné prírodné probiotiká ku zdraviu len pomožu :) odporúčam.

noonaa

mne asi az tak nepomahaju...alebo je to tym,ze som na zaciatku??? neviem,brusku nemam az tak nafuknute,ale pocut mi z brucha ,ako sa to tam hybe...a obcas to je trapne,lebo ludia si hned myslia,vydavam zvuky... :)

nikusa0003

ahoj summer....ja som brala didu a bola som velmi spokojna....mala som az dva baliky po sebe....nemala som nafuknute brucho...problemy s travenim boli preco...precistili sa mi creva upravila stolica ktora byvala castejsie....vzdy po poziti didy u mna...osobne som sa citila lahsie a lepsie

rata

Ahoj summer, ja som vyskúšala tablety Dida. Cítila som sa po nich veľmi dobre, nemala som nafúknuté brucho, no mala som viackrát denne stolicu.120 tbl. stojí cca 970,-Sk. Užívala som jednu denne.Teraz som si dala pauzu, uvidím čo bude ďalej.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.