Kam speju dnesne vztahy?

Príspevok v téme: Kam speju dnesne vztahy?
ddenis

Mojej kamaratky znama (zadana) bola na dlhsi cas v zahranici. Tam podviedla svojho priatela, co zevraj nasledne aj olutovala a povedala, ze uz nikdy viac. Po case za nou prisiel priatel a poziadal ju o ruku, netusiac, ze co ona vyviedla, a suhlasila s poziadanim. Je mozne ze sa to ani nikdy nedozvie. To naozaj je vsetko dnes o podvadzani? To ludia nedokazu vydrzat chvilu bez milovanej osoby bez toho, aby niekde zahli? Ak niekoho lubim a vazim si ho, tak predsa nedam inemu/inej, aby som neublizil milovanej osobe. Co podla vas vedie ludi k niecomu takemu?

dixit

tukabel, palec hore, že neveru voči partnerke by si bral aj ako zradu samého seba... mnoho ľudí žije len tak, bez zásad, bez chrbtovej kosti... nevedia ani sedieť rovno, sú ako mäkkýše...

tukabel

Ja neviem ja už druhých nevery neriešim. Ja sa riadim určitými zásadami pri výbere partnerky a aj ked mi nezaručia že mi bude verná aspon viem že som si vyberal čestne. A dalšia vec je že sa snažím byť verný sám sebe, čestný sám pred sebou. Ano bol zaujem ked som bol vo vztahu ale nepodviedol som. Jednoducho mi ide aj o to aby som nezradil sám seba lebo nevera je pre mna okrem iného aj zrada samého seba, respektive svojich hodnôt, zásad. A čo sa týka partneriek, pokým som slobodný a nemáme spolu deti tak každá vie že akonáhle ma podvedie, zo sekundy na sekundu s nou končím. Problémy vo vztahu treba riešiť, rozísť sa dá tiež ja drámu z toho nerobím aj ked sa v duši trápim, ale podvádzanie neakceptujem. To je pre tých "jednoduchších" ľudí, oni nech si fungujú ako zver :)

nikusinicka

neviem, my co nepodvadzame a pride nam to uplne nechutne a nefer, asi sme zo "starej" skoly alebo neviem cim to je. Neviem si predstavit, ze by som svojho priatela podviedla...milujem ho neskutocne velmi a ledva sa na ineho pozriem...nie to este aby som s niekym inym nieco mala...

priatel si o podvadzani momentalne mysli to iste, takze verim ze sme sa nasli a ani jeden z nas si touto cestou ublizovat nebude :) bola by som z toho strasne sklamana keby sa dozviem, alebo by sa sam priznal, ze nieco take urobil...

Ondrej_333

Cele divné ... Vedia o tom kamarátky a aj ich známe, len on nie.
Nie je to náhodou len tvoje želanie, aby to tak bolo?

ddenis

elsa:
ok. zavrazdi cloveka. mas pravo na 1 omyl v zivote. Vies jedno taketo podvrtnutie a mozes priniest domov syfilis, AIDS alebo ine a tym nakazit priatela a to je uz ina kava. Poznam dokonca babu, ktora ma 2 frajerov, a ani jeden nevie o druhom. Pekne to vie hrat. Sexuje s obidvoma. Predstavte si, ze sa to dozvedia obaja. O takuto radsej nezakopnut.

5.5 elsa

odpovedam - presne jedna vec nemá čo riešiť vzťahy iných druhá vec každý má právo na omyl 1x v živote odsudzovať niekoho ani nevie prečo,všetko má svoje dôvody a okolnosti ale denisko je zrejme ešte taký veľmi mladý skoro ako decko povedala by som až sám spraví niečo čo nesúvisí s morálkou tak dospeje a ak si myslí že jeho sa to netýka tak potom uvidí najviac takýmto sa stane čo tak radi odsudzujú a moralizujú .......

odpovedam

ja pitie neobhajujem. iba nesudim ludi. jedno co nenavidim je, ked jedneho cloveka rozobera druhy pred tretimi. koncim s touto debatou, nie je konstruktivna.

vozovna

ale suhlasim ze by sa nemalo miesat konkretne do niekoho vztahu lebo vieme, ze je podvedeny. to je prisilna kava.

vozovna

odpovedam

haha, ale ak niekto envie pit, tak hold pit nemoze, elbo ohrozuje aj inych.

keby tvoj nevie pit, tak ta podvedie a dost mozne donesie domov napr syfilis, moze byt? stale budes pitie obhajovat?

a co je u mna vyhoda, to je u mna stastie. ststie nepride len tak ako peceny holub, ale ako tvrda praca.

preco myslis, ze stastie pride po sportovom vykone a TVRDOM? a nie len tak, ked sa nafetujem alkoholom?

PS: nic protu chlastu, chlascem , ale viem to, nikdy by ma nikto nedal dole, v podnapitom stave a ani v triezvom, keby nechcem. hold, kruta realita.

krasne sa da ovladat, aj ked mas 4 promile, krasne sa da ovladat, aj ked mas nervy a na jazyku vulgarizmus, atd.

len TREBA CHCIET a to nie je mentorina, ale kruta realita.