Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem preco

Príspevok v téme: Neviem preco
slizik

Ahojte hned na uvod chcem napisat viem,ze ludia maju vaznejsie problemi no mna toto dost trapi a chcela by som poprosit o radu.Mam priatela sme spolu piaty rok planujeme spolu aj buducnost.No problem je v tom,ze priatel zvykne chodit vypomahat ku svojej rodine na dedinu (nebudem konkretizovat)no je to dost velka dialka a vzdy mi pred odchodom povie ako velmi ma miluje a vzdy mi povie,ze mi zavola ked tam dorazi ze prisiel v poriadku domov a ze skratka mi bude volat kym tam bude,kym je este v bratis.je celkom v pohode posle mi este aj smsku,ze uz vyrazil no ako nahle je uz mimo bretisl.a je na mieste u tej jeho rodiny nevie mi uz ani zavolat a ani poslat smsku ako sluboval ze bude volat a pisat.Ja som z toho potom dost smutna a aj ma to nahneva tak mu napisem smsku ja,ze mu velmi pekne dakujem ako mi vola a pise,ze je vidiet ako ma teda miluje atd... na to mi uz potom priatel odpise,ze ano ze ma miluje a co ma najviac vytoci je,ze povie ale ja som ti chcel zavolat a napisat vies potom ked sa s nim cez tel.kvoli tomu povadim tak mi az potom napise ze ma miluje a ze sa na mna tesi atd...teraz je u tej rodiny tiez a dopadlo to presne tak isto len s tym rozdielom,ze ma to uz skutocne dozralo a som sa s nim pohadala a napisala mu,ze je vidiet ako na mna mysli a ako mi prejavuje svoju lasku,ze vzdy zostane len pri sluboch a napisala som mu ze ma ma ako nahle je tam v pazi a napisala som mu od zlosti,ze ked je taky nech sa venuje teda tam svojim povinnostiam a mne nech sa teda neozve to som mu napisala uz od zlosti a priatel mi skutocne odvtedy ani len nenapisal a ani mi nezavolal.Dost ma to trapi neviem ci ho jeho rodina hucka proti mne alebo co no skratka vzdy ked je tam tak co sa tyka nasho vztahu ako keby tam mal vypadok pamate a zabudol na mna.Trapi ma to vsetko,a aj to ze mi odvtedy ani len nezavolal.Neviem co si mam o tom mysliet.

slizik

Dievcata dakujem vam vsetkym za rady Hlavne chcem najviac podakovat Fleur-de lis zavolala som priatelovi,ospravdlnila som sa mu vysvetlili sme si to a uz je to v poriadku Hned sa mi velmi ulavilo.Nesmierne by ma to mrzelo velmi sa milujeme a priatel si tiez priznal,ze spravil chybu ze sa zarozpraval a pozabudol.Povedal,ze vie ako sa o neho bojim povedal ze to chape a ze chyba bola aj v nom a povedali sme si,ze uz si budeme davat pozor,ked niektory z nas niekam pojde a hned ako dorazi tak si hned dame vediet.Dakujem este raz najma Fleur -de lis.

Fleur-de-lis

no zrejme si sa nenahnevala len preto, že ti nedal vedieť, že je v poriadku. Nešlo o to, že si sa oňho bála, ale proste si mala zrazu pocit, že nie si jeho priorita.
A to ťa nahnevalo, urazilo.
Jajaj, po 5 rokoch vzťahu takéto výstupy kvôli ničomu, hmm.

Jedna vec, proste, že bol práve s rodinou a má ich rád no tak pozabudol napísať alebo chcel napísať neskôr. Neznamená to predsa vôbec, že už nie si uňho na prvom mieste. Veď len práve od teba odišiel...

A po 5 rokoch vykrikovať, že ťa neľúbi lebo ti nenapísal sms, hmm, to mu tak málo veríš?

Môžem sa samozrejme mýliť, ale príde mi to, že buď máš nízke sebavedomie a potrebuješ, aby si stále mala niekoho pozornosť inak sa cítiš ponížená, zabudnutá. A teda ten niekto, kto ti tú pozornosť teraz "musí" dávať lebo ťa ľúbi, je tvoj priateľ.
To ide ruka v ruke s pýchou, žiarlivosťou, egoizmom.

Ak myslíš, že je to tvoj problém, tak sa skús sústrediť na to, že ho ľúbiš a preto chceš aby sa mal dobre, a teraz sa má dobre s rodinou :) A pripomeň si, že určite na teba myslí a proste sa teš z toho, že má aj iných ľudí, ktorí ho ľúbia.

A popracuj na zlozvyku namýšľať si, kto čo prečo spravil/nespravil. Ty si iná, možno by si mu napísala hneď, a keby nie, tak len v prípade, že ti na ňom nezáleží. No on je iný, a má iný dôvod prečo nenapísal.

A čo teraz? Proste počkaj kým hnev vyprchá, ospravedlň sa a neboj, on sa z toho dostane :) Ale vážne, sprav niečo s tým uvažovaním a výstupmi. Pre svoje dobro ;)

slizik

Odpovedam vies ved to je prave to,ze som uz vychladla a skratka ma to teraz velmi velmi trapi a on sa vrati az nakonci tyzd.co je teraz pre mna kvôli tomu dost dlha doba a neviem ci to vydrzim nechat to tak a cakat na neho az kym pride nazad velmi by som mu chcela teraz zavolat no hanbim sa a neviem co by som mu mala povedat.

odpovedam

nechaj to tak, pockaj, kym pride domov a porozpravajte sa v pokoji, bez vycitiek. povedz mu, ci suhlasi s vasou dohodou volat si, ked ste prec alebo nie. a od toho sa uz bude dalej odvijat to, na com sa dohodnete. on asi nema potrebu ti volat, mozno mu leti cas rychlo, ked je prec a jednoducho si nespomenie. uvidis. ale vychladni, nevolaj mu, sprav si cas pre seba, nekaz si naladu, pockaj nanho a porozpravate sa.

slizik

Dakujem za rady len chcem povedat k tomu tolko,ze podla toho co som napisala to tak nevyzera viem,no ja niesom a nikdy som ani nebola vztahovacna a ani majetnicka neobmedzujem ho to nie ja nechcem od neho aby mi volal kazdych pat minut len ma to skratka vie nahnevat pretoze mi mame medzi sebou taku dohodu,ze ked jeden z nas niekam ide tak si vzdy napiseme alebo zavolame,ze sme v poriadku aby sme boli kludny viem mozno sme staromodny no mame to tak dohodnute a vie ma to skratka nahnevat ked sa nevie ozvat.To co som mu napisala som mu napisala v zlosti viem,ze clovek sa ma ovladat aj ked je nahnevany no stalo sa a mna to teraz velmi trapi neviem co mam urobit stale mam tel.pri sebe a ako sa hovori svrbi ma ruka chcem mu zavolat no neviem co mu mam povedat po tom co som mu napisala velmi ma to trapi.

Shayleen

Hulala súhlasím s tebou.

Slizik keby si mala ty rodinu tak ďaleko ako on ty bi si bola určite tiež taká. .
Ale možno ani necestuje za rodinou...

Nechaj mu jeho voľný priestor a netlač naňho

odpovedam

problem nie je v tvojom priatelovi. v prvom rade je v tebe. si velmi vztahovacna, urazliva a snazis sa priatela prilis kontrolovat. toto vsak neber ako ukazku, ale ako nastavene zrkadlo. to, ze je niekto pri rodine a napise ti sms, neznamena, ze ta nemiluje. ani mne by sa to nepacilo, ale ty s nim komunikujes tak, ze rozhodne si ho tymto k sebe nepriputavas, ba naopak. Skor ocenujem tvojho priatela, ze sa dokazal udrzat a aj napriek tvojim urazlivym poznamkam ti dokazal napisat, ze ta miluje.

Zmen komunikaciu s nim a neurazaj sa. To na zene pritazlive nie je. Pohovor si s nim osobne, povedz mu, ze sa citis smutne, ked ocakavas sms a on nenapise. Ale nic mu nevycitaj a nehadaj sa s nim. On ma pravo na osobnu slobodu, osobne rozhodnutia a na oddych. Ked ide za rodinou, tak nech sa venuje im. Predsa mu mozes napisat alebo zavolat ty sama bez toho, aby si trvala na tom, ze to ma byt on. A vobec, neprospeje vztahu viac to, ked sa par dni neuvidite/nepocujete nez dennodenny kontakt? budete si tak vzacnejsi a viac ti po navrate domov da priatel najavo, ze si mu uz chybala. pouvazuj, ktora komunikacia ti pride ferovejsia... vycitky a urazanie sa alebo konstruktivny rozhovor a respektovanie jeho osobnej slobody?

hulala

teraz si precitaj cosi napisala a snad to pochopis..

ved je s rodinou,, venuje sa rodine.. preco by mal tebe vkuse vyvolavat a pisat .. ved kedykolvek ti je k dispozici, len nie ked je s rodinou,, je to pochopitelne

ludia si prestali vazit to co maju a potom nato doplatis ked sa s tebou rozijde

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem preco - Fórum - ZDRAVIE.sk