Karcinom pluc - RNG porad taktiez prosim

Príspevok v téme: Karcinom pluc - RNG porad taktiez prosim
karcinom

Prajem Vam pekny den priatelia,

chcel by som Vas poziadat o radu/pomoc/iformaciu. Ide oto ze mojmu dedkovi bolo stale zle velmi ho pichalo v boku. Preto sme asi vyse pol roka chodievali lekarom kde nam stale tvrdili ze je zdravi a nema ho co boliet ze co si vymysla......No nakoniec nam to nedalo a sli sme dobrovolne na CT vysetrenie no zial :((( tam nam povedali ze ma rakovinu pluc :(:(:( Preto by som Vas chcel poziadat ak ma niekto skusenost alebo vie kde by vedeli s touto diagnozou uspesne bojovat budem len velmi rad :(:(:(

na odkaze Vam pripajam aj vysetrenie ak to bude napomocne dakujem Vam

www24.zippyshare.com

RNG

V prirode je dostatok roznycy latok, co posilnie telo v boji s rakovinami, odmoria telo na zlepsenu funkciu a na menej sa tvoriacich novych rakovinnych buniek a su tam aj rozne latky, co priamio zabijaju rakovinne bunky tj su citotoxicke. Pritom ked sa predavaju ako lekarmi uznane bezpecne doplnky, tj nie ako skdliva karcinogenna chemoterapia a radiavcia, tak je uspech na vyliecenie samozrejme vacsi. Zialbohu o tom monopolna medicina nechce ani pocut
Viac okolo liecenia rakovin inac, nez bezne onkologovia odporucaju najdes napr na www.cancertutor.org alebo niektore najdes popisane aj pod mojim nickom a slovom rakovina cez Google.sk.
Spomeniem len zopar, ako silne entericky pokryte enzymi, davka 2 x 6 gramov pancreatinu
silny alkalizator, chlorid cezia, davka 2 x 1.5 az 2 gramy
Silna podpora prirodzenej obrany tela, betaglukany(beta 1.3 na 1.6) davka 3 x 500 mg
Citotoxicka graviola, davka 6 az 10 gramov
masivne davky neutralneho vitaminu C, intravenalne , kde denna davka od 75 gramov vys je znacne ucinna.
Dalej si oxidacne metody, DMSO, B-17 atd, proste je toho plno, zialbohu je to mimo toho, co sa onkologovia dnes v skolach ucia.

kikarika1

niekedy sa mi až rozum zastaví, ako môžu lekári tak naľahko brať zdravie človeka..ak sa niekto cíti dlhý čas zle, tak prečo namiesto RTG ho nepošlú na CT - ktoré detailne zobrazí problém, ktorý obyčajným RTG prístrojom nie je vidieť????

z uvedeného vyšetrenia je BOHUŽIAĽ jasné, že váš dedko má karcinóm pľúc v pokročilom štádiu, má postihnuté lymfatické uzliny a taktiež má aj metastázy - celkovo je potom z uvedenej klasifikácie ochorenia stanované štádium IV - čo je posledné štádium ochorenia...preto vášmu dedkovi odporúčajú paliatívnu chemoterapiu (zmierňujú sa ňou symptómy rakoviny)- táto sa indikuje v posledných štádiách rakoviny, aby sa pacientovi zlepšila kvalita života, poprípade aby sa predĺžil život pacienta

netreba však strácať nádej, poraďte sa s lekárom (možno aj s viacerými), čo by bolo vhodnejšie v tomto prípade, aby váš dedko netrpel - pretože chemoterapia je veľmi náročná, samozrejme pomôcť môže, no veľa závisí od samotného človeka, ako ju znáša...držím palce, nech sa dedko uzdraví!

llek

Mate spravu od radioterapeuta, kde je odporucenie, co prichadza do uvahy. Mali by ste ist na onkologicku ambulanciu a tam vam budu vysvetlene moznosti liecby a aj to, co tato liecba realne moze priniest. Je to neoperovatelne ochorenie. Akakolvek liecba moze priniest zlepsenie, ale urcite nie uspesne vyliecenie, to by bolo nerealne ocakavanie. Teraz ide o to zvolit liecbu, ktora z najvacsou prvdepodobnostou prinesie zlepsenie a sucasne nesposobi neprimeranu toxicitu, teda zavazne vedlajsie ucinky. To su veci, ktore s vami preberie onkolog. Ako sa rozhodne dedko, to uz je na nom. Vela zavisi od toho, kolko ma rokov, v akom je celkovom stave, ci je fajciar, ci ma ine ochorenia (cukrovka, ochorenie srdca atd)