Navrat do normalu po rozchode

Príspevok v téme: Navrat do normalu po rozchode
gerda2

Je to uz skoro rok od rozchodu a odstahovania sa od priatela a po pravde, cakala som ze po takom case uz budem schopa normalneho zivota ale ja sa stale citim akoby mi chybal nejaky dolezity organ v tele. Nesustredim sa v praci, moj vykon je podpriemerny, neviem sa tesit prakticky z nicoho, do vsetkeho sa musim nutit, nemam motivaciu ani energiu. Uz to nieje o tom, ze mi chyba dany clovek, ten vztah nebol idealny, skor som len ostala sklamana, znechutena a priserne precitlivela.
Nehladam ani tak rady, skor pribehy a inspiraciu a zaujima ma ako to prezivaju ini, ja som v tomto zatial len amater a nemam pocit ze toto je normalny stav. Vdaka

gerda2

ano uz aj ja som stihla nejake to rande aj kavicky boli ale vsetko je to akoby silene a cele to ide mimo mna.. pride mi to uplne zbytocne. Neviem sa zabavit a v zaujme ostatnych sa niektorych akcii radsej ani nezucastnujem
rimanda myslim ze toto bude aj moj pripad :(

rimanda

no, takto to uz prezivam 2 roky,.. s uvedomenim si, ze je koniec je to dokopy 3 roky trapenia ... vyskusala som uz vsetko .. aj randenie aj bytie sama,, dokonca aj do vztahu som sla .. no pre mna je to beznadejne,, uz som si ho aj znechutila, aj si povedala tisic krat, ze zato nestoji,, ale asi stoji.. vzdy som v noci plakavala ,, tak si uz zapinam serial na vecer, pri ktorom zaspim,, no ale zase raano si nanho spomeniem,, cize je to asi jedno no

5.5 elsa

gerda tak toto bola tá veľká láska kde zabúdanie no trvá dlhšie a teraz je ten správny čas aby si si vyrazila s nejakým mužom von jednoducho sa musíš ísť niekam s niekym rozptýliť zabaviť(nie vyspať) porozprávať sa tak sa s toho dostaneš von lebo takto by si sa stále trápila vypadnúť niekam zober kamarátky a ísť na kávu niekam do baru či aj diskotéku tam prídeš na iné myšlienky........