Trestné oznámenie

bonpari

ja by som veľmi rada vedela ako sa veci naozaj majú že či je to tak ako píšeš a nevymýšľaš si náhodou. Ona možno podala oprávnené trestné oznámenie kvôli násiliu alebo ktovie čo a ty si chceš zistiť či sa to dá zistiť či podala. Veď tu si môžeš písať čo chceš ale ktovie aká je skutočná realita. Ak zistíž že podala zmlátiš ju zas nie? A tu sa hráš na nevinného baránka. Toť môj pohľad na vec.

DontWorry

Ze sa nou este vôbec zaoberas. Uz si tu mal xy tem presne o nej a zrazu toto. Vsak ju nechaj zit jak chce, nezmenis ju..jej to vyhovuje, tebe nie..zvolili ste rozchod..koniec. A potom sa divis, ze ta zacne strasit s tymto :P

hanka9

Rozumnejsie ako "strazit tuto temu" je oboznamit sa so skutocnostami a realitou, to jest nastuduj si najprv zaklady co je trestne oznamenie, kto, kedy, ako, kde a preco ho moze podat, co takej osobe hrozi ak ta krivo obvini, aky je postup, co sa skuma, ake su lehoty atd atd atd... P.s- no a ked si to nastudujes, potom budes aj omnoho omnoho kludnejsi !

5.5 elsa

ME také bububu čo povedz jej že s ňou končíš definitívne a odchádzaš do zahraničia keďže žiadne fyzické násilie nebolo tak jej môžeš jedine povedať až som sa ťa niekedy niečim dotkol ospravedlňujem sa ti to je z mojej strany všetko ahoj odchod čo tam ešte riešiš a už za ňou nechoď nemá ťa za čo udať nič si jej nespravil háda sa milion ľudí za to nikoho nezavreli :)také vyhrážky ešte k tomu pod vplyvom drogy no ty by si ju mohol natrieť a za to by mala problémy tak nech je radšej ticho

ME

dokonca mam podozrenie, ze je schopna vsetkeho, a kedze cely cas zije v klamstve, tak , ze si enbodaj este povybavuje lekarov, a urobi vsetko mozne pre to, aby mi znicila lajf...tr. oznamenim, atd, a to som ju ani raz neudrel ani nezbil ani nic ...ako sa v tejto situácii môžem brániť?

ME

rozchod, hadky, nevyjasnene veci, robenie si veci napriek, az sme dospeli do stadia- ze povedala, ze poda tr. oznamenie, lebo sa boji o svoju bezpecnost , a ze jej to navrhli kamarati, ze ma tak spravit, a ze ona uz musi, pretoze to je jedine posledne riesenie, ako jej dam "pokoj", pri tom nebolo to sustavne ani nic, max den-dva, ked som si potreboval ujasnit niektore veci, nakoniec som prisiel za nou, do bytu, za kt. som mal zaplateny podnajom, fajcila tam marisku s nejakym typkom(vraj jej bratranec, tak som ho vyhodil z bytu , a potom sa snazil s nou kecat, no jasne, ze vznikla hadka, ona nadavala, vyhrazaala sa, mne neosavalo nic ine ako to strpiet, do toho som si kecal svoje, a ona zacala do mna udierat- podla nej "sebaobrana":D az to skoncilo tak, ze mi vybila predny zub-korunku (pretoze uz som mal predtym jeden uraz, kde som prisiel o svoj zub), a ona po tom vsetkom, co vyvijala na mna psychicke aj fyzicke nasilie, kedy mi uz davala aj hlavicky a vsetko mozne, koapla do noh, ...chce podat trestne oznamenie, a mam dojem, ze je toho schopna, ja sa nebojim, lebo verim, ze pravda vitazi, ale...chcem spokojne odcestovat, stalo sa to 19.10.2014, ...doteraz ma nikto nepredvolal ani nic, ...ale som z toho nervozny, lebo nechcem riesit zo zahranicia tr.oznamenia, nechcem sa vracat, atd...dakujem za rady