Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdrava zelenina?

RNG

Na travenie niektorych zeleninovych cukrov pomaha brat enzym alpha galactosidase. Podobne pomoze stravit aj strukoviny. Davka potrebna na to je aspon 1000 GaLu Najdes ho napr vo vyrobku firmy Jarrow, Jarro-zymes plus, kde to plus znamena alpha galactosidase pridany do pankreatickych enzymov.
Co nestravime z tych cukrov/sacharidov je potrava pre rozne mikroby v crevach, z ktorych niektore vytvaraju plyny.

zdrava

Jem vacsinou dusenu. Surova ma nezasyti. Uzivam aj psylium aj koloid aj probiotika. Tak velmi by som sa chcela zdravo stravovat; ale proste ma to bud nezasyti alebo to nemozem jest kvoli nasledkom....

Fleur-de-lis

je možné, že máš zničené črevá. Príliš veľa spracovaného jedla spôsobí, že človek má problém tráviť skutočné jedlo.
Máš tento problém s každou zeleninou? A rovnako v surovom a varenom stave?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdrava zelenina? - Fórum - ZDRAVIE.sk