Macaci Pazur Ac-11

Lou

Adusrs...no ja viem, ze nejaky "len" macaci pozur mi nepomoze...ale ja uz niekedy neviem co mam robit tak preto stale skusam hladam...zmena stravy....v ramci toho aj veci/doplnky typu AC-11 ktory som si objednala a prave mi prisiel..ja viem, ze toto je forum k AC-11...ale aj tak by ma zaujimalo ako si myslela ze na RS treba trosku inak....dakujem...

Lou

Ahojte,
chcela by som sa opytat ci ma niekto s AC-11 skusenosti aj pri skleroze multiplex...alebo niekoho takeho nepoznate...dakujem..

Zuzka72

Fantasticka vec toto! Po velmi dlhom vahani koli vysokej cene vyskusane a teraz si trieskam hlavu o stenu, ze som to neurobila uz davno!

Matildia

Kupila som si na vynimocnedoplnky sk. Prve balenie som si objednala z Ciech na pharmes cz ale bolo to o dost drahsie a pritom to obsahuje rovnake mnozstvo 350 mg.

Matildia

Tak pocula som o tomto uz davnejsie, ale len nedavno som sa rozhodla zo zufalstva vyskusat to na vlastnej kozi. Mam artritidu uz asi 10 rokov a musim povedat, ze konecne mam dovod na usmev. Je to uzasna vec! Neskutocne mi to pomaha! Mozem kazdemu s touto pliagou len odporucit.

Richieee

Ahojte,ja mam reumatoidnu artritidu a tiez ma zaujima pripravok AC-11 po kolkych pilulkach alebo po kolkych dnoch tyzdnoch mozno pocitit ulavu viem ze to zavisi od mnohych faktorov v akom stadiu sa clovek nachadza atd ale obecne kto mate s tym skusenosti tak viete asi povedat ?

Karel123

Ahojte, ma tu niekto nejake cerstvejsie skusenosti s tymto pripravkom? Citam po roznych forach velmi pozitivne skusenosti s ac1, ale stale sa neviem odhodlat, kedze je to dost drahe... Ma niekto s tym skusenost pri chronickom zapale?

fitMonka

Asi si sa o tom dozvedel odo mna, som to tu v par temach spomenula... Mam s tym niekolkorocne skusenosti zo zahranicia a pouzivame to v rodine pravidelne. Je to vyborne hlavne na zapalove ochorenia, tiez sa to vo velkom hlavne v USA pouziva ako doplnok pri liecbe rakoviny, ma vyborne ucinky na kozu, kvalitny spanok, celkove zdravie, imunitu a mnoho dalsieho...
Moze to zniet ako sarlatancina, ale AC11 ma 10 USA patentov a desiatky lekarskych studii o ucinkoch. Napisat podrobne o AC11 by bolo na niekolko stran, v Slovencine sa o tom da precitat na energiabhip.sk pri produkte purple caps, kde aj aj niekolko odkazov na zahranicne stranky a studie