Myslite ze muz co zrazu ostane uplne bez sexu zacne byt agresivny?

erik55

súhlasím s niektorými názormi, že žena dokáže aj optimálne kľudného chlapa vytočiť a to prehnanými malichernosťami, ktoré môže muž prehliadnuť, opomenúť atd..a žena mu to vyčíta a robí ho neschopným...agresívny sex je skôr ten násilný, keď sa žena bráni a muž prekonáva jej odpor kvôli dosiahnutiu sexuálneho uspokojenia. Určite mi teraz viacero mužov dá za pravdu, že túžia po zvrhlom sexe ako s pobehlicou,,silonky a sexi obuv na nohách, červené pery,,vymalovaná tvár aj oči,,sexovať s ňou a hovoiť cudné slová..to samozrejme za prepokladu, že aj sladká nežná predohra nie je na škodu....tým, že je žena odmietavá voči snom muža, začne to v ňom vrieť ako v hrnci s polievkou,,som určite presvedčený, že ked sa po takomto sexe chlap vyblázni,je krotký a ľahne si k nohám svojej milovanej pani a bude jej neustále hovoriť ľúbezné slová)

Slobodna

Súhlasím s dianuskou.
Štatisticky určite neostane agresívny, len preto, že nemá sex. Tá agresivita musela byť v ňom vždy. Normálny chlap sa predsa dokáže ovládať. Samozrejme existujú také ženy, ktoré chlapa dokážu vytočiť do nepríčetnosti, napr. tým, že ich trestajú za nejakú absolútnu somarinu tým, že im nedajú. Tak nech sa potom nečudujú ak ručička vybehne.

5.5 elsa

skôr nervózny môže byť aj agresívny prečo nie väčšinou hľadajú inde ak je agresívny tak nepodvádza :D

iny

co by nemohol byt agresivny... Na mna posobi, ked nemam sex, ze stale na to musim mysliet. Potom som z toho podrazdeny, nervny. Nie, zeby som niekomu ublizil, ale niekoho to moze vytocit aj takto.

Napr. potom mi zena moze nieco hovorit, myslim aj tak stale na sex a nepocuvam ju dobre. Mozog to prepusta, filtruje. Miesto jej slov "pocujem" bla bla bla sex, sex, sex,...

Pokial by to vsak bola velmi dlha abstinencia, tak to sa telo zase ukludnuje, cloveku to je uz fuk, je utlmeny, flegmaticky, alebo v depresii.

daniuska

Vy tu robite z muzov zvierata, co nemaju pod kontrolou svoje sexualne pudy. Ja si myslim, ze muz bez sexu vobec nemusi byt agresivny, ani nijako to nemusi ovplyvnit jeho zmyslanie, ak nie je vyslovene sexualny deviant s poruchou osobnosti. Dnesni vystresovani muzi maju pomaly opacny problem, a to, ze sa im sexovat uz nechce, dnes skor zeny su nadrzanejsie. :D

kafe

muz bez sexu moze byt agresivny asi rovnako ako zena bez cokolady (sladkosti). Niekto je nervny, niekto sa skludni a nepotrebuje to a niekto si za sex/cokoladu najde inu zabavu. Ale agresívny je clovek z inych dovodov, nie z nedostatku sexu.