Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzivanie kokosoveho oleja

Príspevok v téme: Uzivanie kokosoveho oleja
velux

snazim sa zvyknut si na kokosovy olej, ale napina ma len ked si to predstavim.. pisete tu ze tri lyzicky denne, boze ale ako to date do seba? nehovoriac o tej intenzivnej arome, ta konzistencia.... to si date na lyzicku a prehltnete??? bleeeee! ja to chcem, ked viem ze to je zdrave, ale povraciam sa este pred tym ako to stihnem zhltnut. ma niekto nejaky tip?

RNG

Kokosovy olej sa nemoze stuzovat velmi, lebo nereaguje na stuzovanie/hudrogenaciu.Hydrogenizovat sa daju len reaktivne nenasytene oleje.
Ale samotny olej je pevny az do teploty 26 stupnov celzia.
Prichadza v roznych kvalitach, najdrahsi je extra panensky, ktory sa ziskava z nezrelych kokosovych orechov, zhruba 12 mesacnych, kde je duzina este nepevna a da sa lahko vyskabat lyzickou. Kedze je vynos oleja z tohoto mensi a treba za orechami liezt na palmi tento olej je daleko najdrahsi.
Bezne sa vytlaca olej z duziny zrelych, tj popadanych orechov. Ked je to urobene za cersttva a vytlacenim za nizkych teplot, tak je olej stale este panensky a plny kokosovej chuti.
Na zbavenie sa tejto chuiti a zvysenie dymneho bodu sa olej cisti prebublavanim parou.
Najnizsia, ale najbeznejsioe kvalita je olej vytlaceny alebo chemicky extrahovany zo susenej duziny=kopry, Tento sa rutinne musi cistit, kedze pri suseni kopra casto chyti aj plesne a ked bol ziskany extrakciou za pouzitie organickych rozpustidiel tak aj po zahriati na vysoke teploty este stale z nich male zbytky obsahuje.
Osobne taky olej neodporucam, hoci velka vacsina sveta a kozmeticky priemysel pouzivaju prave tento.
Co sa tyka zlozenia mastnych kyselin, vsetky uvedene ich maju zhruba rovnake.

Najmenej dymia rafinovane kokosove oleje a parou precistene.

Fleur-de-lis

RNG, keďže kokosový olej je nasýtený a tepelne stály, môže ho rafinácia napriek tomu až tak zničiť? Teda, že sa z neho stane škodlivý olej? Alebo mu len odoberie jeho bonusové dobré vlastnosti?
Niekde som čítala, že tým, že je prevažne z nasýtených tukov sa ani nemôžu vytvoriť trans-tuky a teda, že je ako jediný olej aj po stužení stále ok, hoc už teda neobsahuje vitamíny a podobne...
Je to blbosť alebo na tom je niečo pravdy?

Fleur-de-lis

RNG, keďže kokosový olej je nasýtený a tepelne stály, môže ho rafinácia napriek tomu až tak zničiť? Teda, že sa z neho stane škodlivý olej? Alebo mu len odoberie jeho bonusové dobré vlastnosti?
Niekde som čítala, že tým, že je prevažne z nasýtených tukov sa ani nemôžu vytvoriť trans-tuky a teda, že je ako jediný olej aj po stužení stále ok, hoc už teda neobsahuje vitamíny a podobne...
Je to blbosť alebo na tom je niečo pravdy?

RNG

Pripojim sem moj niekdajsi prispevok pre tych co sa zaujimaju o pravdu a nie sirene lzi.

Panensky kokosovy olej pouzivaju aj pri lieceni rakoviny. To mam z knihy od autora Bruce Fife, N.D., ktoru vydalo v roku 2005 nakladatelstvo Piccadilly Books, LTD, kde su udaje podlozene stovkami roznych vyskumnych sprav a praxou roznych lekarov.

Objednat sa da na www.piccadillybooks.com.

Niektore veci z nej a ine o kokosovom oleji a kokosovych produktoch je aj na nete, pozri na www.coconutresearchcenter.org

Kniha stoji za to, aby si ju clovek objednal.

Na rakovinu odporucaju jest hodne kokosovej struhanky, ktora cisti creva, absorbuje toxiny a potlaca reabsorbciu zlce, ktora obsahuje estrogen, aby sa tento nemohol v crevach reabsorbovat.Znizenim estrogenu pri neznizenej hodnote progesteronu sa mnohe hormonalne zavisle rakoviny(rakovina prs, ovarii semennikov, prostaty)potlacia.

Ine pouzitia kokosu :

Proti chorobam srdca

Pomaha rozpustat ladvinove kamene

Pomaha kontrolovat cukor u diabetikov

Zvysuje imunitu

Zvysuje vyrobu energie a zrychluje metabolizmus

Pomaha uviest do obehu telesne tuky

Potlaca rozne bakterie virusy a fungalne infekcie(vid pouzitie v protikandidovej diete a pravdepodobne je tam aj spojenie s rakovinami a chorobami srdca, kde su rozne mikroby zda sa ze prispievajuce alebo dokonca priamo zapricinujuce-tato uvaha je len moja, to nie je v spomenutej knihe!)

Potlaca symptomy IBS a Crohnovej chroby

Ochranuje kozu proti volnym radikalom

a rozne ine....

RNG

Oodpovedam, niekto teda siri lzi, lebo to rozhdne nie je pravda. Co sa tyka kokosoveho oleja, kedzxe je nasytenym, tj nereaktivny, nemoze oxidovat tj tvrdnut v teplote nad 26 stupnov celzia, tj nemoze prispievat k nanosom na cievach. Nakoniec vsetky nasytene oleje su ovela stabilnejsie, ako polynenasytene, ktore dnes tendencne tlacia a napr tuky v mozgu su skoro vsetky nasytene(inac by neboli stabilne) pre to nasytene oleje su pre nas zdrave a nie naopak.
Viac najdes od zodpovednych vyskumnikov na nete, nie od bezne sirenych lzi potravinarskeho priemyslu alebo producentov olejov, ktorym lacny kokosovy olej je tazka konkurencia roznym zeleninovym, ako canola/repkovy, slnecnicovy, sojovy a kukuricny. Pozri napr dr Oz
www.doctoroz.com
Samozrejme aj kokosovy olej sa da znicit rafinaciou a tak potom vsetky zle vlastnosti nan platia, ako na mnohe ine znicene rastlinne oleje.
Ja hovorim len o,panenskom, nanajvys o parou cistenom oleji, za studena vytlacaneho a inac nespracovaneho.
Ostrovania pouzivali len panenske oleje, a vyrabali ich z cerstvej kokosovej duziny, nie susenej kopry a tu nastruhali a nechali pod vodou kvasit 2-3 dni, a panensky kokosovy olej , co vyplaval napovrch zhrnali z vrchu.

odpovedam

nie, neslo o HDL, bol to LDL. Ale nebolo to to jedine, co nebolo ok v kokosovom oleji. teraz si vsak nespomeniem a nechcem tu pisat domnienky. ked sa k tomu niekedy dostanem, dam vediet.

RNG

odpovedam, kokosovy olej sice mierne zdvihne cholesterol ale len jeho ciatku HDL, tj takzvany "dobry" cholesterol, ktory znizuje skodlivost LDL, tj zleho cholesterolu.
To vsak "zabudli" ti co utocia na kokosovy olej napisat.
Tak isto z tohoto vyvodili loz, ze je zly na cievy a srdce, hoci ostrovania, skor nez tam prisla nasa "civilizacia" ho jedli na kvanta a slovo porazka, infarkt, rakovina alebo cukrovka vobec nepoznali, lebo sa tam dovtedy vobec nevyskytovali. Dnes po zavedeni nasich "civilizovanych " potravin su v presne takom istom srabe, ako aj ostatni "civilizovani"

odpovedam

neexistuje vyslovene zdrava alebo nezdrava potravina. problemovym a nebezpecnym je vzdy mnozstvo. prislovie "vsetkeho vela skodi" je pravdive. strava ma byt pestra. cize kokosovy olej pokojne konzumuj, ja ho jem tiez, ale nemal by byt jedinym v tvojej kuchyni.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uzivanie kokosoveho oleja - Fórum - ZDRAVIE.sk