Ako navrhnut babe sex?

Príspevok v téme: Ako navrhnut babe sex?
PonukaNaSex

Caute. Mam problem.
Jedno dievča z nasej skoly sa mi akosi zapáčilo.
Má 16 ja budem mať o 2 mesiace 17.
Ale ide o to že sa až tak nepoznáme. Je rovnaký ročník ako ja ale iná trieda. Moc sa nerozprávame ani podobne. No ja si myslím že by ma nemala odmietnuť. Ja sa ženám väčsinou páčim. Ale kdovie? Co ak jej nie? Alebo to jednoducho nepríjme? Nebude to zrovna dvakrát príjemné ju stretnuť na chodbe a podobne. Môže to este aj prezradiť ostatným čo som jej ponukal. Ale myslím že sa jej aj ja páčim. Je to pravdepodobné.
Otázka vsak je ako jej to navrhnuť? Alebo ako zistiť či by to prijala?

Vevericka 111

Drahi pani, samozrejme nic v zivote nie je ciernobiele, aj ked sa nam to tu Howtoooo snazi prezentovat. Zaroven ma 100% vysvetlenia na moje nazory. Ponuka,len ti prajem aby si nasiel dievca, ktore zmeni tvoj vzivot a do ktoreho sa zamilujes. Myslim to uprimne.

Vevericka 111

Drahi pani, samozrejme nic v zivote nie je ciernobiele, aj ked sa nam to tu Howtoooo snazi prezentovat. Zaroven ma 100% vysvetlenia na moje nazory. Ponuka,len ti prajem aby si nasiel dievca, ktore zmeni tvoj vzivot a do ktoreho sa zamilujes. Myslim to uprimne.

howtoooo

meno, no nemusis sa o mna obavat:) ja mam zivot rad, aj peniaze mam rad, aj svoju priatelku s ktorou som uz takmer dva roky, aj svoju pracu mam (celkom:)) rad a mam rad aj boha a dakujem mu za vsetko cim ma obdaril. ja len nezdielam rozne divne masochisticko konzervativne nazory ktore asi propaguje nejake tvoje nabozenstvo o tom ako je sex a uzivanie si hriesne a ako vsetci skoncime v pekle;) peace

_meno

Ahoj howtoooo

Nespokojnost v tebe zakorenena sa vylieva do sveta. Nezalezi na tom, ci pises mne, susedovi, neznamemu, ci sa nachadzas v lietadle alebo na zemi, v praci alebo na ulici.

Nositelom a tvorca tvojej nespokojnosti si ty.

Preto ked vidis mna ako sirim pochopenie, sa hnevas 2x tak, pretoze mas chut trestat, lebo 'tvoj vnutorny svet taky neni'. To robia ci krestania, moslimovia, uradnici, ucitelia.

Tvoj mozog chrani svoj obsah, ze svet je zly. Inak povedane tvoj mozog odmieta laskavy svet. Samozrejme ze tieto myslienky si sotva skonstruoval sam, prisli do mozgu usami co ti vraveli druhi ludia. Alebo ich mozog vytvoril na zaklade emocii - hneval si sa ked si videl suseda ako si kupil bicykel "peniaze su zle, vlstnit je zle, bicykel je zly"...ale takto sudis len okolity svet, tvoj vnutorny svet je plny necestnosti vratne ziarlivosti.

Neviem co znamena slovo pateticky.
A to, ze je tu vsade Boh a cely tento svet ako ho stvoril funguje podla jeho pravidiel je dane.

Ale ty s Bohom nemas zrejme skusenosti ziadne, akurát mas v sebe informacie od ludi aky je Boh. Napr. z krestanskej biblie. Tvoj mozog nema v sebe ziadne suvislosti, co to je Boh, co je vôbec zivot..

Mas v sebe nespojite informacie ktorými si bol naprogramovany odmalicka,,,,ale nedavaji ti zmysel, nevidel si ich v realite.

Zijes v nepochopeni ze zivot nie je taky, ako ti vraveli :-)

Si zvyknuty ze pravda prichadza zvonku, ze ty sa pytas a svet odpoveda. Si uceny byt v tejto pozicii dobrovolnej nesamostatnosti (zavislosti) lebo druhym ludom robi osoh ked ich posluchas. Ci pre nich pracujes, studujes....ale oni tiez pramalo rozumeju sveti, preto to robia :-)

Radim ti dobre, zbav sa chybných predsudkov o svete....cim dlhsie budes zit na Zemi, tym viac ta tieto falosne prestavy uvaznia.

Pozoruj svet taky aky je, nie aky by mal byt, mohol byt, aky by sa ti pacil.

Prajem ti veeela zdravia, lasky a chuti spozavat tento svet ako aj seba howtoooo :_)

Vychod Slnka

PonukaNaSex,

myslim, ze ak hladas len sex, tak dievca, ktore tuto ponuku prijme hlada tiez len sex. Otazka teda je o co ti vlastne ide. Meno ma uplnu pravdu. Ak hladas dievca, sexom to nezacina a ak hladas sex, dievca nepotrebujes.

A howtoooo: taka kraviny ako zlakat babu na sex som uz davno nepocula. My zeny mame svoj rozum a srdce, mozes si pripravu na sex akokolvek prespekulovat.....

_meno

Ahoj PonukaNaSex

Pozorovaním človeka spoznáš jeho hodnoty. Keď zistíš, aké hodnoty má daný človek, poznáš ho.

Takže ak hľadáš dievča na jednu noc, čo hľadáš je človek ktorý má hodnotu jednorázového sexu pomerne veľmi vysoko.

Také dievča spoznáš tak, že ju spoznali už mnohí :)

Strach v tebe je strach z Pravdy. Bojíš sa, že nezostaneš v utajení. Pretože cítiš že čo vykonáš v tomto svete je realita. Realitu neoklameš, akurát môžeš oklamať seba .. že ju oklameš ;) Je to klasika, volá sa to "viem že robím zle ale dúfam že teraz sa Boh nedíva a tak moja karma sa mi nevráti".

Záleží na tebe aký život chceš žiť. Sám si tvorca seba a sveta okolo seba.

Hlavne prijmi, ze ked sa dneska vykakas pred dvere v pritomnosti. Zajtrajsia buducnost bude taka ze do toho stupis ^^. Nepytaj si či je to zle / dobre, spravodlive / nepravodlive. Spytaj sa seba preco si kakas pod nohy :)

Prajem ti veľa lasky, zabavy a radosti do zivota PonukaNaSex :)

howtoooo

a vela stastia, hlavne treba nabrat odvahy a vyskusat to. a ked to nahodou s nou nevyjde tak nezabudaj ze su aj dalsie dievcata:)