Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia krcnych mandli a lieky

Príspevok v téme: Operacia krcnych mandli a lieky
anika2123

dobry den, potrebujem surne poradit. chystam sa na operaciu krcnych mandli v celkovej narkoze, zevraj sa pred zakrokom nemozu 2 tyzdne brat antibiotika. ja berem teraz antibiotika - ale na mykozu polygynax, tabletky ktore sa vkladaju do posvy.. plati to aj na takyto druh antibiotik? a este jedna otazka.. menzes mi vychadza presne na ten den co mam ist na operaciu, mozem si nasadit norethysteron? gynekologicka mi predpisala ak nedostanem za 2 dni tak si ho mam nasadit.ci sa to moze uzivat pred operaciou .dakujem velmi pekne

anika2123

dakujem za nazor :) ......ale neverim ja som ten menzes dostala :) mam o starost menej. dufam ze ti antimykoticke pripravky vadit nebudu ked su to vlastne antibiotika

odpovedam

lokalne antibiotika by vadit nemali, pocas menstruacie ma zena nizsiu zrazavost krvi, preto operacie vtedy vhodne nie su. cize ten norethisteron si v pripade potreby urcite daj. vhodnejsie vsak bude, ak sa este spojis s nejakym lekarom a prekonzultujes. predsa len, toto je forum pre laikov, lekar ti povie lepsie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia krcnych mandli a lieky - Fórum - ZDRAVIE.sk