Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sny

Príspevok v téme: Sny
BB2110

Občas mávam strašne vela snov za sebou,ktoré sú zlé a majú na mňa dopad alebo sa niečo z nich v buducnosti splní.Aj ked nie presne.Občas mávam sny o miestach,ktoré nepoznám alebo kde som ešte v podobnej situácii nebola,a ked sa tam v buducnosti ocitnem tak si spomeniem na presne ten konkretny sen a pripadá mi to ako deja vu ,pritom sa mi to mohlo snívať aj pred rokom a viac.Niektoré sny najskôr nechápem,ale časom ked sa niečo zlé stane,spomeniem si tiež,že v sne to tak bolo. Ovplyvnujem buducnosť snami(že to čo tam vidím si nejako privolávam? ..i ked je to nemožné,alebo skor nevedomky,ako aj s tými miestami) alebo to čo sa stane v sne je nejaký odraz toho čo sa môže v buducnosti stať? mávam rôzne sny,zlé,strašidelné (nie zas extremne fantasticke) skor také reálne..má niekto podobnu skusenosť? dá sa čítať alebo predvídať zo snov? ďakujem za akukolvek radu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sny - Fórum - ZDRAVIE.sk