List

Príspevok v téme: List
ITV

Zaujímal by ma názor žien, prevažne tých mladších (hádam sú tu také, ale poteším sa každému).
Zapáčilo sa mi jedno dievča (prvé ktoré ma zaujalo po dvoch rokoch). Vôbec nič o nej neviem ( brigáduje v jednom podniku do ktorého rád chodím). Spýtal som sa jej, či by nešla niekedy von a odpoveď bola NIE (nemyslím si že by som bol k zahodeniu, len proste odpoveď bola nie – možno to, že som introvert). Stále som ju mal hlave, čo vyústilo k napísania listu. Dnes som jej ho chcel dať, ale bola tam party, takže po zhodnotení situácie a pozorovania či ma vôbec vníma, som dospel k záveru, že bude lepšie keď to neurobím. Nečakám že by som dostal odpoveď, ale je dosť pravdepodobné, že stratím to miesto ktoré mám tak rád (je tam skvelá atmosféra a rád si tam prečítam knihu - jediný podnik kde sa cítim dobre aj sám).
Otázka potom znie ako by ste sa zatvárili keby Vám niekto koho poznáte iba z videnia dal list?
Stojí niekto dnes o nejaký list keď všetky chcú nezávislých a nedostupných chlapcov?
Pýtam sa preto, že viacero subjektívnych názorov môže vytvoriť objektívny záver.

Vero_77

Mňa by taký list určite veľmi potešil.. najlepšie bude,keď to vyskúšaš a sám uvidíš, nemáš čo stratiť tak držím palce :)

Nina.

Keby mi niekto dal list vzbudilo by to vo mne záujem, pretože je to v dnešnej dobe originálne. Zrejme by som začala dotyčného vnímať ako zaujímavého človeka :)
A nemá to nič s nedostupnosťou a nezávislosťou. A ani nie je pravda, že všetky chcú nedostupných a nezávislých, to skôr muži sa zameriavajú na nedostupné a nezávislé ženy - aj na to pozor, či toto nie je jedna z nich.