Odvodnenie s 3-Kräuter Entwässerung plus

Shayleen

Chápem ta. Bohužiaľ to neviem či ti to pomôže. Čítala som rakúske stránky a jedna dala 1 ☆ druhá dala 5 ☆ ja som už skúšala niekoľko iných výrobkov z DM
Ale nič moc. Odkedy kupujem tbl v lekárni mám lepšie výsledky. Ale skus možno ti pomôže. . . Nikdy nevieš. Dúfam že sa ti niekto ozve kto to už má vyskúšanè

LeilaTox

urcite nie :) ja som len chcela vediet ci ma s tymto niekto skusenosti .. ja viem presne z coho mam toto zavodnenie ale nechcem to tu nejako blizsie rozoberat..je to proste moj zivotny styl a vela alkoholu zla zivotosprava proste vsetko dokopy a teraz zacinam zdravsie tak chcem sa najprv poriadne odvodnit :)

LeilaTox

ja hlavne ked sa citim spuchnuta tak tvar..mam ju gulatu a ociiiii... sem tam citim aj na pravej ruke hlavne ukazovak taky spuchnuty a potom nohy ..nie clenky ale lytka a stehna ..brucho ani tak nie..ale najcastejsie tie oci, tvar a tak

susisusi

a kde opuchas? nohy (po clenky, kolena, ci cele dolne koncatiny?, brucho?). opuchy len tak mozu byt aj vaznejsie zalezitosti. a ked viez ze zivotosprava (ak si to myslis) tak jednoznacne obmedz sol na minimum, aspon v case odvodnovacej "diety", a vela vela sa hyb, aspon prechdzky dlhe, aby ti lymfa pomohla odviest vodu z tkaniv.

LeilaTox

diuretika su vraj na predpis :( hej zvyknem v poslednej dobe ... a uz ma to riadne sere..ale mozem si zato sama mojou zivotospravou ktoru zacinam menit a potrebujem sa pre zaciatok odvodnit :) len chcem vediet ci s tym ma niekto skusenost a ci to fakt pomaha :)