Alergia, atopický ekzem, ako liečiť?

Príspevok v téme: Alergia, atopický ekzem, ako liečiť?
Livka.K

Dobrý deň, potrebovala by som radu (POMOC)od neakého odborníka. Alergia ma trápi už od malička, mám 20 rokov a mam alergiu na niektoré potraviny, pele, roztoče. Mám atopicky ekzém, niekedy v noci kašlem mam suchu sliznicu a v poslednom čase asi take 3 roky som zistila ze chlorovana voda mi zle posobi na pleť a hlavne na tvár takže si ju nemožem ani umyvať z vodou lebo potom na páli, svrbi a spravia s mi ružove fľaky, a taztiež mam neustale popraskané pery. Dá sa to neako vyliečiť? Alebo neaka detoxikacia? Už som zúfala prisim pomožte mi :( Vopred Vám Ďakujem.

Glam

priklanam sa na napad s protopanom (: je perfektny na zmiernenie svrbenia uz po nakremovani a potom pekne pomaly likviduje ekzemove flaky

atopicka

Skúste Protopan. Majú výborné kozmetické prípravky na atopickú kožu a výživové doplnky na podporu imunity. Možu sa užívať aj dlhodobo a naozaj fungujú

Sona345

Mne na ekzémy pomohlo podporenie imunity. Prečistila som si organizmus, začala sa zdravo stravovať a užívala som dlhodobo omega mastné kyseliny a laktobacily. Trvalo to niekoľko mesiacov ale stav sa mi podstatne zlepšil

barca1205

Je potrebné poradiť sa s alergológom. Moj syn má tiež alergiu na peľ a roztoče a k tomu atopický ekzém. na ekzém je potrebné pokožku hlavne často a veľa premasťovať. Vyberte si kozmetiku určenú pre atopikov

RNG

Vzdusnwe alergie sa daju riesit aj prirodne, napr branim quercitinu, 3 x 600 mg denne. Potravinove alergie su obvykle z nedostatkov urcitycy enzymov, ktore sa daju doplnit. Jedine na lepok este nie je dostatocne dobry enzym, Takze tomu sa treba podla moznosti vyhybat a aj tak brat aspon ten nedokonaly enzym na lepok na precistenie tela od minuleho zamorenia.

Shayleen

Ja mam tiež alergiu na pole roztoče mačky a iné a alergickú astmu mi tiež zistili. Bérem loratadin to je antialergikum a spray ráno na astmu. Skúšala si už loratadin?