Rada RNG - lieková alergia

Príspevok v téme: Rada RNG - lieková alergia
knaja

Pred 12 dnami mi chir. narezali a vycistili hnisajuci atherom vo vlasoch a par minut predtym mi kozna predpisala Sumamed (poslala na chiru, ci to treba narezat)a do necelej hodiny mi zacala opuchat tvar, tesne pred zakrokom. Lekarka mi hned Dithiaden napisala. Doma potom zimnica, TT 38C, Ibalgin zabral aj od bolesti...no opuch dalej, tak vecer na pohotovost, Dithiaden aj Hydrocortison injekcne, nic moc, uz som v noci na oko nevidela...znova na obed Hydrocortison injekcne, vela som pila vody, ako mi kazala lekarka, nech sa telo vycisti. Nikdy som na lieky nebola alergicka, no na ten Sumamed (azitromycin)uz som. Po tyzdni sa mi urobil vysyp-ekzem v okoli lakta..teda skor to zacalo herpesom-kutik, potom 2 vyrazky na lici, potom podpazusie az k laktu-vsetko na tej lavej strane. Pritom ma svrbi hlavne chrbat, kde vraj nic nevidno. Dost to svrbi. Zacala som uzivat Kalcium od Tiensu, aj na chirurgii mi odporucili kalciove injekcie ci tbl. Ako sa zbavit svrbenia ci ekzemu? Tiez je asi telo otravene z tej jednej tablety Sumamedu, mozno aj z tej infekcie. Mam pit repik ci salviu ci aky caj na vycistenie organizmu? Dnes som vypila asi 3x4 dl repiku) V aprili som mala ist na arteroskopiu (AS) pr. kolena, ale vtedy mi tak velmi opuchol palec na pr. ruke (vraj panaricium), dali mi Augmentin na preliecenie a poradili prikladat laliovy kvet v liehu namoceny, no ziaden hnis sa nikde neprejavil, len mi v palci pulzovala bolest. Zrejme mam stale v tele nieco a potrebujem to zo seba dostat. Po AS som vyuzivala asi viac ako 200 ks Wobenzymu a nemala som ziadne komplikacie. Mam 49r.Dakujem za rady!

knaja

Bola som u koznej lekarky, je to toxic. reakcia na ten Sumamed, takze ziadny herpes zoster, co som si tiez myslela, ze to nie je. Dali mi este injekciu a nejake masticky. To este potrva, kym to telo vyplavi.

knaja

Ekzem videla nasa sestricka a ze isto to nie je pasovy opar, ze skor ekzem ako maju deti-atopicky. No musim uz dnes povedat, ze som si pocas dna to natierala nechtikovou Indulonou a zacina to ustupovat. Pijem repikovy caj, natieram ci tou Indulonou, ci Fix kremom, uzivam Kalcium, Citrovital..ale idem ku koznej, nech som si ista, co to je. Dufam, ze bude dobre.

knaja

Aj moj nebohy sused to raz mal, mal to hrozne a ani dotknut. Zrovna aj moj 4r. vnuk to ma na jednej ruke tiez v zhybe na ruke pri lakti ale male, kiahne uz mal. Superr, nasla som to. Som sa bala, ze v zahranici sa len da kupit. Zatial douzivam ten, co mam, kym bude vyplata a objednam si. Uzivam, ked nezabudam aj orig. rybi olej, ten je na zapaly aj alergie dobry a ten changa caj maju u nas meste, uz som pozrela stranku. Zohnala som si madar. Vitacell a brala len prve 3 dni nalacno 10 kv. na pecive, radsej som to prestastala, kym aspon trosku sa nedam dokopy. Zeby aj to nejako vyvolalo?? Fakt neviem.

RNG

Knaja citricidal , povodny a velmi ucinny musi byt patentovanym procesom zmeneny vytazok z grapefruitovych semien, kde polyfenoly su zmenene na radove ucinnejsie quatwerni9alnen zluceniny. Ked to priamo na flasi nie je napisanem, tak mas velmi slaby malo ucinny vyrobok.m Pozri na hoogle, tak maju citricidal, professional formula, co obsahuje quaternialne zluceniny a to je jediny, co odporucam ako velmi ucinny.
Inac ten obrazok na modrom koniku je taky isty, ako sa prejavuje pasovy herpes, tj cinnost virusu Varicella zoster/zostrix, tj virusu co u deti sposobuje ovcie kiahne a ktory nosime dom konca zivota v sebe a neprejavi sa nijak navonok, pokial viralna imunita je dostatocne silna.
V anglictine sa vola shingles a moze sa vyhodit kdekolvek na tele, dokonca posobi aj vnutri ked napadne vystelky organov a nervove obaly. Moze sposobit velke skodu, permenentne na nervovom systeme a dokonca aj slepotu.
Preto som na to tak prudko reagoval u mojej zeny, levo som videl viacero mojich starsich kamaratov pred a po shingles, ked sa o nich starali bezni lekari. Trvalo im, to vyse mesiaca a po tom mali este dlho nasledky, poskodeny zrak, sluch a celkove telo
Ale videl som aj pripad, kde moja jedna vzdialena pribuzna z toho vypochodovala za par tyzdnov len s par vyrazkami.

knaja

RNG, myslite, ze toto by bolo tiez vhodne miesto GSE? -odkaz odstránený-
obsahuje az 600 mg extraktu z grapefruit. jadierok. Mne vzdy pri tazobe po jedle pomohlo par kvapiek citrovitalu alebo propolisu.

knaja

Este k tomu. 03 a 04/2014 mi robili predoperacne vysetrenia kvoli AS kolena. Pec. testy boli vzdy dobre, len obcas som mala mierne zvysene lymfocyty stred. RBC...od 0,7 do 1,36 (ja 1,39), takze ok, celkove Lf v norme, aj Le boli OK.

knaja

Vyzera to asi takto www.modrykonik.sk
ziadne mokvanie,nic. Chrbat mi vlastne den tesne pred zakrokom (a uzitim atb) pozrela jedna znama kozna a na dalsie den jej mama v koznej ambulancii, lebo ma svrbel a povedala, ze su tam len potnicky a 2 malicke hnis. vyrazky, na ten mi odporucila spiritus-potierat. Ci to nesuvisi s tou infikovanou a operacne vycistenou ranou vo vlasoch. Na prip. herpes mam lyzin. Telo sa potrebuje zbavit infekcie, cistit a cistit. V praci mamem klimu a ked niekto ochorie, hned sa to siri. Hlavne ako z toho. Mozno by nebolo zle aj krv vziat, ale mam problem so zilami, kedysi nebol problem.

llek

Este viac si myslim ze je to H.zoster. Nie vzdy to boli, niekedy pride bolest az neskor, niekedy vobec. herpes zoster ma ticie podob. No ale ked si myslis ze je to alergia, ved su to tvoje vyrazky

knaja

Podla mna to pasovy opar nie je, lebo vobec nemam vysyp nikde na chrbte, tie male vyrazky su skor ako atop. ekzem.Kedysi sa mi ale len sen tam podobne urobili na chrbte dlane, ked prve jarne slnko zzacalo a kvety kvitli. Trosku uz citim na pr. strane na vnut. strane lakta. Medzi zapastim a laktom zvnutra su sem tam take slabe vysypane fliaciky, take ako po dotyku so zihlaveou. Pijem repikovy caj, striedam s pecenovym. Mam aj pesterec mariansky=silymarin, tak si spravim. To kalcium obsahuje az 10 mg Cecka, lecitin, zda sa, ze pomaha pomalicky. Tyzden pred zakrokom som zacala brat Vit-acell muscle, to je pre sportovcov silny vita-mineralo-enzym-antioxidant. Myslim, ze ten caj aj pripravky budu mat aj u nas v meste. Hlavne asi musim vela pit, nech sa vsetko vyplavi. Moc dakujem!

RNG

Inac na rozne alergie sa treba alergenom vyhybat, odmorovat si telo a pouzivat teda enzymy, absorbenty a chelaciu. Pomaha si cistit aj nas velky filter, pecen, na co je protokol dr Berksona a extra mikrovlakniny, co zvyseny tok zlci sposobeny najma sylimarinom do seba absorbuju a vynesu von z tela aj s tocinami/zamorenim, co v tej zlci je.Aj s extra cholesterolmi, pre tych co maju zvyseny cholesterol a triglyceridy.