Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ďalšia zima bez snehu?

Príspevok v téme: Ďalšia zima bez snehu?
winter5845

Prosím vás ešte pred tým ako začnem k téme neposielajte mi odpovede typu "mať tvoje problémy". Nebojte sa aj ja mám vážnejšie problémy.
Jednoducho chcem zažiť zimu ako sa patrí a konečne chcem vidieť sneh a zažiť -20 stupňové mrazy, fujavice a záveje vysoké až po bránu. Keď človek nejde na hory alebo do zahraničia tak v tejto dobe už nemá šancu zažiť tú pravú zimu. :( Chcem sa brodiť snehom, chcem sa korčulovať na zamrznutom jazere, pozerať sa z okna na to mrazivé biele počasie a vločky osvetlené v pouličnom svetle. Chcem vstávať do tichého rána a nevedieť kde je chodník a kde cesta. Chcem biele Vianoce a nie blato na gumákoch. Lenže o takejto zime môžeme už len snívať mám tušáka že aj tento rok bude len pršať. Veď ešte ani poriadne nemrzlo a to už začiatok novembra a tento týždeň 18 stupňov pomaly!!! :o To chcem tak veľa aby bola zima tak ako sa patrí?

usb

Ja dufam, ze aj tohtorocna zima bude taka tepla ako minula. Neznasam mrazy, poladovicu, sneh, studeny vietor a clapkanicu po odmaku.

ewelin2828

Pred pár dňami bol internet plný článkov o tom, aká arktická zima sa na nás valí, tak možno im predpoveď vyjde :)
Myslím, že každý má rád krásnu bielu zimu a hlavne Vianoce...ale mrznúť nejako extra veľmi nemusí...veď vtedy tuším ani moc nesneží...stačí tak -5 maximálne -10 stupňov :)

Slobodna

Tiež by ma zaujímalo odkiaľ si, lebo my mávame každú zimu plnú riť snehu, záveje, zamrznuté jazero a podobné hnusné sprievodné znaky hnusnej zimy. A to nie som ani z Oravy. AK chceš sneh, choď tam, kde je. Nie všetci sme zo zimy celý nadšení.
A November je ešte jesenný mesiac keby niečo :)) a ja dúfam, že takéto počasie vydrží čo najdlhšie.

alkaA

Mysli aj na bezdomovcov. Aj ja by som privítala sneh, ale zas žiadnu ukrutnú zimu. Ale dúfam, že bude snežiť na Vianoce.

0vecka

takze ty xces zimu uz v jeseni?? inak skadial si? si pametam ze raz sme boli na silvestra na oprave a bola tam plna rit snehu a -29`C

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.