Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ibalgin 400

Príspevok v téme: Ibalgin 400
hankapanka

Ahojte ľudia!
Neviete náhodou niečo o predávkovaní ibalginom? Kamaratka ma svoje dni a strašne ju bolí brucho a nemôže sa pomaly ani hybat.. Nanestastie som odcestju nemôžem hodiť doktorovi a ona sama nevládze.. Zjedla asi 6 ibalginov 400 a 6 200 1 a pol mi plakala do telefonu ze nevie co ma robit a nemoze sa hybat a potom ze sa silou mocou ide postavit a vypit tabletku. Tak si ich zjedla a potom ked mi povedala ze z kazdeho zjedla 6.. myslela som ze ma z nej šlahne. Nedviha mi teraz mobil a dost sa o nu bojim. Je mozne ze sa predavkovala? A co sa jej mohlo stat? Mohla odpadnut? A po kolkych hodinach to zacne ucinkovat? Prosim pists rychlo lebo mna tu asi šlahne naozaj mam o nu strach:( Dakujem.

Dáša123

Pokial nebude jesť dalsie ako tých 6 co zjedla-ok, ale uz nech si nedáva a nabudúce nech skôr ako dostane menstruaciu po takýchto bolestiach skúsi pátrať spolu s doktorǒm kde je príčina.

philips

Z toho jej hlavne hrozia žalúdočné vredy a bolesti žalúdka (veľmi si nepomohla, čo?) Také bolesti, aké opisuješ sú dôvod na volanie záchranky, nie na požieranie liekov..

mila7789

Nemyslim, ze by sa predavkovala. Ja som raz zjedla fakt vela tabletiek, tiez ibalgin 400 a nic sa mi nestalo. Len som bola z toho ospala a zaspala som. Potom som sa normalne zobudila. Ono tie tabletky utlmia cloveka. Ale zase nechcem podcenovat situaciu... no neviem

knaja

a jej susedov nepoznas?? snad to dostala zo seba von, ale ak nevladze uz ani chodit....volaj pohotovost ci zachranku, ak je tam sama

hankapanka

Mám mám len niesu doma rodičia uz som im volala :( inak by ju aj oni hodili lekárovi..a myslís že pre nu môže dôjsť sanitka? My máme zajtra dôležité vystúpenie z tanca a ona je tam.najhlavnejsia:( bože bojím sa moc..

Žužova

Neviem či umrela myslím si skor že telo to zo seba bude chchieť najprv dostať von. Ona sama to mala radšej vyvraciať a nenechať to v sebe lebo to neni sranda.. Ale mohla aj zaspať od unavy,no ak ich tolko pojedla nasledky ju neminú a bude jej ešte horšie.

A nemáš čislo na jej mamu alebo niekoho blizkeho kto bx sa ku nej mohol ísť pozrieť ? skontrolovať sitáciu ?

hankapanka

Žužova, akože mohla aj.umriet myslíš? :( neviem čím rozmýšľa zachvilku 20 a nezvládla taketo situácie..a analyn chcela som, ale čo ked len zaspala a uz sa jej konečne uľavilo?.. neviem ale zavolam asi aby ma aspoj upokojilia ked mi to henta dvihne tak jej poriadne vynadam..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ibalgin 400 - Fórum - ZDRAVIE.sk