Obliecky

miruska01

V podstate som si asi aj odpovedala:-) Vsak ked ich dam oprat, von vyvesim tak za dve hodinky ich mam suche a vecer ich mozes navliect. Este ale take zohnat, ale to uz snad nejake najdem a kupim

miruska01

Vsak prave to ze som kupila obycajne postelne pradlo iba v cinskom obchode a dala som to do pracky a neviem ci som nejaky zly program zapla ale proste po vybrati boli ztvrdnute a skriabali strasne. Chcem si teraz zaobstarat nejake kvalitnejsie. Tieto boli hrozne ale tak ani sa necudujem aj boli lacne

Messje

Miruska
Zaujimalo by ma ake postelne pradlo mas ty,kedze ja som nikdy ziadne inak ako v pracke neprala a uz vobec nie poskodila,to nehovorim o tom,ze po prani by som vybrala tvrde.
A to mozem povedat ze nemam len tak obycajne pradlo.

miruska01

Zienky viete mi poradit postelne pradlo ktore sa moze prat aj v pracke bez toho aby sa hned poskodilo a nebolo tvrde ked ho vyberiem z pracky? Dakujem

zdencula

:-) takyto problem ako mas ty som mala aj ja ze som sa nevedela rozhodnut ktore vybrat z toho mnozstva peknych obliecok co tam ponukaju. Mozno to budes mat aj lepsie ked tam zajdes a budes si ich moct a zivo pozriet a tam uz nejake vyberies. Tak daj potom vediet, ci si tam bola a ci si si nejake kupila

pocahontass

martuschka

Ano pozerala a veru sa mi tam zapacili obliecky a uteraky. Tak uz som ich aj hned objednala. Som zvedava ake budu ked pridu, mali by uz zajtra, lebo ich mali na sklade

vierocka66

Zdencula

Vieš čo, písala som ti že sa mi jedny zapáčili ale potom som si ešte raz pozerala ich stránku a majú tam viacej pekných, tak sa teraz neviem rozhodnúť :/ A tak až tak ďaleko to nemám, a v Prievidzi mám rodinu, tak pôjdem na návštevu a behnem aj tam pozrieť