Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzdavam sa, uz neviem co si mam mysliet

Príspevok v téme: Vzdavam sa, uz neviem co si mam mysliet
jacki

Ahojte viem,ze ludia maju vaznejsie problemi no mna to dost trapi a uz neviem co si mam o tom mysliet.Ja uz som sem raz o tomto probleme pisala no znovu sa to opakuje a ja uz naozaj neviem co si mam o tom mysliet a ako dalej.No idem uz k veci.Mam priatela sme spolu piaty rok a planujeme aj spolocnu buducnost.No problem je v tom,ze neviem sa vyznat v jeho rodine a neviem co si mam o nich mysliet.Priatel za nimi chodieva kazde leto aj s jeho rodicmi k tej ich rodine ma tam babku je to na dedine je to dost daleko (nebudem konkretizovat)a vzdy sa tam stretnu aj iny clenovia ich rodiny priatelov krstny,tetky,sesternice,bratranci no skratka cela ich rodina.No napriek tomu,ze sme s priatelom spolu piaty rok co si myslim,ze to je dost dlha doba je tam taka situacia ktora ma neskutocne trapi a uz aj hneva a skratka uz naozaj neviem co si mam o tom mysliet.Priatel ma tam chcel zobrat zakazdym ako tam isli ze mi ukaze ako to tam vyzera aka je tam krasna krajina ze si tam urobime romanticke prechadzky atd...no kedze to patri jeho babke tak jej to priatel povedal,ze by si ma tam chcel doviezt.No jeho babka mu vzdy povie,ze ona je uz stara,ze uz nevladze ani tolko navarit ze nevladze uz tak stat na nohách atd...no tento problem je vzdy len pri mojej osobe ked by si ma tam chcel doniest jeho babka vzdy povie tieto argumenty ktore ja uz pokladam za obycajne vyhovorky,pretoze s priatelovho rozpravania viem,ze jeho bratranci tam chodia pokazde aj s ich priatelkami a jeho sesternice zase s ich priatelmi a su tam ako doma mozu si tam prist kedykolvek a su tam ako doma,len proste ja tam mam no poviem to tak po svojom vstup zakazany.Ked som to uz raz pisala tak niektory ludia mi tu napisali ze neviem komunikovat s priatelom a ze neviem sa s nim o tom porozpravat,co ale nieje vôbec pravda.Ja som sa uz o tom s priatelom velmi vela krat rozpravala a pytala sa ho na to ze ci maju nieco proti mne aj ked nemaju co pretoze ja som sa k nim vzdy spravala a aj sa spravam slusne a uctivo a oni to velmi dobre vedia.Priatel ked sme sa o tom rozpravali mi vzdy povedal a aj mi to stale hovori,ze jeho rodina proti mne vôbec nic nema,ze ma maju radi,ze ma chcu do rodiny,ze som im velmi simpaticka a ze som mila atd...len proste co sa navstev tyka jeho rodiny nikdy si ma tam priatel nesmie zobrat.Nebola som ani za tych pat rokov na ziadnej ich rodinnej oslave kde boli opat vsetci aj priatelky jeho bratrancov len ja niesom nikdy a nikde pozvana.Je mi to vzdy velmi luto a uz ma to aj velmi velmi hneva pretoze ked teda voci mne nic nemaju tak ja uz potom naozaj neviem co si mam o tom vsetkom mysliet a najnovsie ma nahneval uz aj priatel ako sa uz k tomu postavil ked sme sa o tom naposledy rozpravali tak ja uz som mu z hnevu povedala,ze kad oni sa ku mne chovaju tak ako sa chovaju takze uz aj ja sa budem k nim tak chovat ze ked nie tak nie ked nemaju zaujem tak uz ani ja ho nebudem mat a priatel mi uz na to povedal ze dobre ako chcem,ze je to moje rozhodnutie a ze uz uzavrime tuto temu.No to ma uz dozralo uplne.Je to skratka cele velmi velmi cudne ze sa takto ku mne chovaju ked teda ako aj priatel tvrdi,ze voci mne nic nemaju.Skutocne som uz na dne a neviem uz sko to mam riesit a co si mam o tom celom mysliet a jeho rodine tak isto.Dakujem za rady.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.