Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

Maoam

hlavne vysmar tu rotanu von oknom, lebo zasa budes mat seknute krize, Kilecko

rotana je pre teba nevhodna, celkovo by som na tvojom mieste chodila radsej plavat, tym zabijes niekolko much naraz a pojde ti to rychlejsie, odpovedam ti to iste vysvetli, stepper a rotana su blud v tvojom pripade (moj nazor, stepper mozno ako doplnok ok...)

inak pri tvojom BMI ma zarazaju trocha tie miery, to dava tusit, ze je tam malo svalovej hmoty a ten tuk musi prec

skus si dat odporucit viac od Odpovedam , je expertka

a drzim palce

kilecko

Odpovedam Tebe prajem nech si najdes super pracu a neboj bude dobre.

MIKI 26 dakujem aj milosrdna loz vie potesit .A jasne ze budem chudsia.Idem hned na tom zapracovat ,takze od dnes cvicim doma pokial mi krize dovolia .

Ranajky,mrkva,jablko,hrozienka a 1 lyzicka medu.
Obed,dusene strucky na cibulke a cesnaku a na tom nastruhany syr.
Vecera,cviklovy salat s 2 natvrdo nastruhanymi vajickami
2kavy a 2litre vody obycajnej z tocky a 0,5 l vody s citronom na vecer.

slnecnica

mimma, skúšala som aj mono, ešte niekedy v decembri a výsledok ten istý, takže som to vzdala a raňajkujem celozrnné pečivo.
Dnes raňajky párky+kornšpic, obed kebab v tureckom chlebe, večera oštiepok

odpovedam

mimma, ak je to neochuteny protein, tak bud si kup nejaku prichut - je to v podstate umele sladidlo s aromou. alebo ti len ostava to pretrpiet. ten protein je inak skvela vec, mozes si to dat aj do vody, aj do mlieka ;-) a dakujem aj ja, hadam sa skoro nieco najde ohladom prace.

mimma

Diky odpovedam. Tebe vela stastia pri hladani novej roboty :)

Inak nasla som doma asi pred tyzdnom nejaky protein, sojovy izolat tusim, a to sa ma ako jest? Zmiesala som to s vodou ale chutilo to priserne, tak som to zmixovala s bananom ale tiez nic moc. Odvtedy som si tento zazitok nechcela zopakovat :D

odpovedam

dada, ukazkova strava :-)

inak, ostatne baby, pozdravujem. nemala som teraz cas sem chodit, tak len letmo citam. ale pridajte viac bielkovin, mate ich malicko ;-) drzim palce! ja mam teraz strasne stresy, prisla som o pracu a zvazujem, co dalej... tak vam nech sa dari a skore uzdravenie, nejako sa nam rozmohla chripka...

kilecko

dievcata ja som sa pomerala tak pri vyske 175 cm a 73kg
prsia 104cm
pas 94cm
boky 104cm

no modelka ci nie .....nie
hi hi

Patty938263

Ahojte :) Poznám jeden skvelý a hlavne účinný spôsob ako schudnúť :D teta s ním dala za mesiac 10% váhy dole.. Ide o vyváženú stravu a hlavne pravidelné stravovanie a doplňovanie všetkych zložiek potravy počas celého dňa! Ak chcete bližšie info kontaktujte ma emailom... :)

dada007

Zdravím,ja už vyše dvoch mesiacoch používam na raňajky proteínový kokteil,na sváču si dám nejake ovocie alebo zeleninu,obed mám normálny polievka a hlavné jedlo,na olovrant si dám zese nejaké ovocie a na večeru mám zase koktail,je výborný a zasíti ma.Za tie dva mesiace som schudla necelých 8 kg ale čo má prekvapilo bolo že keď som sa merala tak prvý mesiac mi z pásu ubudlo až 12 cm,to som bola fakt milo prekvapená,a aj to že už nepociťujem takú únavu ako predtym,mám aj svojho poradcu ktorý mi pomáha.Ja iba tolko,uvidime ako to pojde dalej. :)