Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

carey

Ahojte tak ja som dnes mala velky tazky den a to je iba pondelok, ale sak to pozname. Jedlo fain, R: ovocny salat, teraz posledne dni nemam rano na nic ine chut, potom na desiatu 2 knakobroty+sunka, obed kuracie masko s trochou zemiakov a ugrilovana zeleninka, potom kava, trening, proteinova tycinka a na vecera 2 bielka, jedno zltko, spenatove listy spravene na troske olivového oleja s trochou sunky 96 % masa, 2 knakobroty a cervena paprika, som si pochutila.

xixi jasne ze sa to da aj normálnou stravou len v mensich porciách, ked je pohyb k tomu tak sa to da.

Kilecko vidim ze ti to ide, tak sa drzkaj :)

mimma

Hm Slnecnica to je divne, kedze ovocie sa najlahsie travi. A jes ho nalacno? Tak skus z ovocia monojedlo. Ja ked som cez vianoce mala na ranajky raz ovsenu kasu, tak strasnu tazobu na zaludku som mala aj 4hod. Ked si dam ovocie tak ma to zasyti a citim sa lahucko.

Dakujem vam, uz mi je lepsie...

R: 2 banany
O: kapustnica, losos a zemiaky
V: tvarohova natierka s cesnakom, chleba, paprika

xixixi

inac da sa schudnut aj beznou stravou ja tak chudnem len v normalnych porciach ale musite vyvynut fyzicku aktivitu.hocico je doma navarene to jem ale neduplujem napr je plnema kapusta ci paprika ci vyprazane maso hocico nalnre po jednom kuse vezmem a s normalnou prilohou zemiakova kasa alebo su fasirky ci masove gulky tak po tri kusy so zem kssou absolutne vsetko od cesnakoveho privarku vsetko mozte jest ale normalnu zavodnu porciu ziadne dietne zeleniny ale normalnu jednu porciu ovsem musite kazdy den si zasportovat.dbam o to aby som denne mala chlieb jeden krajec hned na ranajky s bielou kavou mam.polial nie je nVarene tak chlieb si dam s niecim.chlieb ke inal zdravy a nizkokaloricka strava.jem aj dalamu a slaninu ale len vypecenu a mne toto funguje.vsetko jest normalny bezny obed sportovat ale z nicoho neduplovat.ked som sama varim si huste strukovinove polievky.ziadna delena strava a podobne nezmydly.vyskusajte moju skusenost.

Helus

Ahojte kocky.
Slnecnica-ja zase nemozem rano nic ine zjest,chlebik mi robi kyselinu,vracia sa mi naspet do krku.Uz som skusala vselijake kase instantne,su dobre,ale tazoba na zaludku.To ovocie mi najlepsie ide dole,a nic sa mi naspet nevracia.
Kilecko super jedalnicek,ja si zajtra spravim na obed mrkvovy perkelt,mam uvarene vajicka,manzelovi som dnes varila,dala som o 2 viacej,a mam na zajtrajsiu mrkvicku,kilecko mi dala dobry tip na obed.pekny vecer vam prajem.

kilecko

Mimma prajem skore uzdravenie .

Moje ranajky mrkva,jablko,hrozienka,
obed udusena brokolica na cibulke a cesnaku na to zastruhany syr
vecera cviklovy salat/cvikla,mrkva,hrach a kysla uhorka to premiesane a na to nastruhane 2 vajcia natvrdo
cista voda 2litre a 2 kavy bez cukru a mlieka.

slnecnica

Ahojte, závidím vám kočky to raňajkove ovocie, ja som skúšala rôzne druhy a kombinácie, všetko ma ťažilo na žalúdku. Tak to nesilím. Dnes kornšpic so syrom, obed zeleninová polievka a šéfka mi priniesla milovanú huspeninu, tak som si dala s chlebom. Na večeru asi oštiepok a nejakú zelinu

Helus

Ahojte dievcata,ja dneska ranajky jablcko+pomaranc+mandarinka.Obed cestovina+maso na smotane.Varila som manzelovi,tak som si trochu dala,ale travenie mi strajkuje.Nic pre moj zaludok,ale len malicko som zjedla.potom kavu+ caj zeleny+ bylinkovy.Potom som si dala 2 platky bezlepkovej babovky,piekla som prevnucky,tak som si dala namiesto obedu.Pooo dlhej dobe nieco mnamkoveho.A vecer bude polievka zeleninova so sampionmi.

Helus

ahojte kocky.
Mimma prajem skore uzdravenie,ak je to chripka,tak teraz utoci vsade.Ja sa tiez este z nej dolizavam.
SLnecnica ty cvicis pravidelne,a doprajes si aj knedlik.Ja som uz knedlu nejedla asi 4 roky dobre.A vobec mi nechyba.Ale vcera som robila manzelovi kremes,a ochutnala som dnes tu plnku,a dobra bola,ale mam tazobu na zaludku.Dobru nocku kocky vam prajem.

slnecnica

ahojte,
ja včera na raňajky kornšpic so šunkou, obed bryndzové halušky a večera syr so zeleninou, dnes na raňajky vajíčko so šunkou a kornšpic, obed zeleninová pol., kačka+kapusta+knedla a večera kačka+kapusta+cvičenie :-)

mimma

Cauko, tak ja som od vcera chora. Dnes som teda malo jedlo, nebola chut.
Az O: vyvar s mrkvou
V: sardinky, krajec chleba, cibula
A litre caju s medom a citronom
Peknu nedelu :-)