Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

carey

ahojte, ako sa mate, ako sa vam darí? Ja už lepšie včera som bola cvičiť a ma to opäť nakoplo, tak bojujem trošku ale ide to, som si povedala že cez týždeň budem pekne dodržiavať jedlo a cez víkend si niečo ako za odmenu doprajem a uvidím. V sobotu sťahujem posledné veci a konečne už budeme bývať s priatelom spolu sa teším :)

Helus

Ahojte dievcata tak ja som nestihala sem prist,ale uz som tu.Vikend pracovny a potom vybavovacky doobeda,a hajde do prace.
Ja doobeda 2 banany+jablcko to bolo vcera a obed bol kuracie masko opecene+varene zemiaky+salat kapustovy.A polievku som si do prace nezobrala ziadnu,tak som v praci mala tresku a trosku feferonoveho salatu do toho+3 krehke chlebiky.A doma este vecer 2 paradajky.
Dneska budu 2 jablka a na obed fazulovy gulas idem skusit taky receptik.Pekny den vam prajem dievcata.

kilecko

Ahojte dievcata
Carey ja som neni uz zavisla na sladkostiach nepojedam ich len tak ako predtym nezmyselne ,len bola velka oslava a ohrdnut hostitelku sa neda takze 2 ks z torty a 2 kolace a jedlo ako kazdy ,no nemohla som si dat dusenu mrkvu .Poznam svoje telo ja ked jem normalne tak sa pohybujem od70 do 72kg ak sa prejedam vaha stupa ,ak ridne schudnem tak som uz mala aj 67kg ,ale som si to v hlave prehodnotila a budem sa snazit dostat pod 70kg a najlepsie na 68kg a udrzova,udrzovat ,aby som zas nevybehla hore ,lebo co ma to sil stoji cim viac rokov tym viac sil .Ked som bola mlada tak som vahu nikdy neriesila aj som vela pojedla ,ale vzdy som to dala dole aj bez diet .To len teraz na stare kolena chudnem ,nie nechcm vypadat ako ked som mala 20 rokov ,ale ani rozkysnuta nechcem byt .
doschudnutia

carey

Ahojte, tak ja prechadzam krízou, neviem co to so mnou je, ale pojedla som vela sladkosti a uvedomujem si ze som zas na nich zavisla, neviem sa nejako pohnut opat vpred a bojim sa ze to zle dopadne. Vsetko si uvedomujem ale nejako to v hlave nemam usporiadane, teraz aj vela vybavujem a lietame este kvôli zariadovaniu bytu a teraz v robote same skolenia a nove veci a niekedy mi az hlava ide vybuchnut... no posnazim sa, sak ciel mam, len ho zas mat ako prioritu.
Kilecko no to sladke co, je to tazke fakt poviem nedam si ale nedodrzim to a je to katastrofa este ked naokolo mna sa kazdy napchava. Zajtra idem cvicit po par dnoch tak sa tesim, ale viem ze tymto to neschudnem, musíme sa zaťať a velmi silno.
Držme sa

odpovedam

ahojte, baby. ja teraz chripkujem a horuckujem, skoro nic nejem. schudla som cosi malo, ale to dobehnem. pri chudnuti urcite dbajte aj na dobre tuky, stlacit sacharidy nestaci ;-) drzim vam palce!

kilecko

Ahojte dievcata uz som tu dlhsie nebola ,nedostala som sa na net a stravovanie NIE najlepsie
pitny rezim to ano snazila som sa nepit sladene napoje,ani som slane nejedla ,ale sladkosti tym som neodolala .Vaha 71,5 no tak co uz idem dalej snad sa dostanem pod tu 70kg.Pohybu som mala dost ,ale tie tuky na brusku sa tazsie topia drzia sa ma ,nohy mam v pohode.
Nemysliet na to ze dam dole tie kila to sa ani neda musim sa vratit k viac zeleninke ,masko ale prilohy ako zemiaky,ryza,knedla tak na to musim zabudnut ,este ryby musim a syr ,vajicka a snad to pojde dole ,ale chce to cas .
Doschudnutia

slnecnica

ahojte,
sobota:
R: vajíčka, šunka, kornšpic
O: pečený losos, zemiakové pyre
V: pečený losos, zelenina
+ 4 bonbony :-)
nedela:
R: šunka, kaiserka, syr
O: pizza
V: tvarohova activia

Helus

Ahojte kocky,ja stale rovnako rano ovocie,obed bude opecene kuracie masko+varene zemiaky v supke,manzelovi som robila francurske,tak ostali,a medzi tym uhorku salatovu,a vecera zeleninova polievka zo struhanej zeleniny.Pekny vikend vam dievcata,ja mam cely pracovny,som az do 22 a vonku tak krasne,vola to na turu do lesa ach jaj pre mna nabuduce.

slnecnica

ahojte,
ja dnes raňajky kornšpic s domácou paštékou, obed chrenová omáčka+knedla a fazulová pol na kyslo, večer cuketová praženica
Kilečko, nemysli na to, že chceš, resp musíš schudnúť, nemysli na to, že keď si dáš jeden kopček ryže navyše priberieš, nemysli na to, že ak nebudeš cvičiť, neschudneš. Mysli na to, že to robíš pre svoje telo, že ho neprepchávaš zbytočnosťami a chudnutie je len akýmsi sekundárnym procesom :-)

carey

Ahojte, tak ja som dnes zhrešila, síce nejedla som nezdravo, ale ani zdravo a trošku viac ako inokedy, ale potrebovala som to a teraz cítim už od včera že som stále nejaká hladná, možno to bude aj tými ženskými vecami ale aj stresom z práce no jedno s druhým, ale zajtra idem cvičiť tak sa teším. Mala som 2 karamelové cukríky čo ja nejem vôbec ale žiadal sa mi cukor a tiež banán podvečer, na večeru hummus s knäkobrotom a trochu zeleninovej polievky.

Držme sa, Kilečko zotrvaj možno priberáš lebo ješ málo, 3 jedlá denne to asi nestačí teda mne určite nie, no ty sama vieš, ale ja by som poradila asi tak, že ten pomaranč si si mala dať vrámci desiaty, na raňajky jogurt s ovsenými vločkami čistými a možno do toho orechy alebo sušené ovocie za malú hrsť. Obed fain, i keď opekané zemiaky majú vysoký GI, radšej varené vo vode a večera chýba mi tam zas to mäso alebo mocarella niečo viac čo zasýti. Inak myslela som dnes na teba, ešte po práci ma sestra vytiahla do kina boli sme na Charley Mordecai či ako sa to píše, no ľahká komédia dalo sa.
NO pekný večer a dobrú noc ja idem odpadnúť do postele