Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

kilecko

Odpovedam ,ja nie som z toho kraja.
Ja som sa chvalabohu uz rozhupala a dotiahnem to do uspesneho konca ,ale bude to makacka.No pribera sa lahsie a hlavne je neprikladat si kila ,ale z nich odoberat.Dobre ,ze snezi Helus aj u nas snezi a tak mam cas do jari pochudnut.

odpovedam

ahojte, baby. citam, ze niektorym sa vam tu skvelo dari, tak nech to tak ide aj dalej. chcem sa vsak opytat, ci ste tu niektore z kosickeho kraja...hm?

Helus

ahojte dievcata.Ja dnes doobeda banan+mega jablko,potom husu zeleninovu polievku,a o 15,30 zeleninove ryzoto+kapustovy salat.A na veceru si chcem dat jogurt.Ved sa mi ziada,a uvidim,ako to moj zaludok znesie.tu v Ba snehu kopec zaveje sa robia.Pekny vecer vam prajem.

kilecko

Tak dievcata za 2tyzdne 3kg dole super.
Ranajky jablko,mrkva,hrozienka
Obed,kura s celerovymi hranolkami
Vecera,cottage.
JAAAAAJ zabudla som na olovrant 2 kolaciky
Vody 2 litre viac nedam a pocvicim v ramci moznosti.

Ninka 8 super ved kojis a este si pochudla od januara 3 kg velka pochvala.
Carey zavidim ti to cvicenie minuly rok som chodila di posilky dnes sa na to necitim ,nevadi aj doma sa da pocvicit.
Doschudnutia

carey

Ahojte, tak ja som prišla k rodičom, boli sme na byte celý víkend, už si začíname zvykať na spoločné bývanie :) mám presťahovaných asi 70% vecí, spravili sme si včera veľmi pekný večer a dnes sme upratovali klasika a boli sme aj na nákupoch a tak, no a teraz si idem pripraviť veci do práce. Jedlo v pohode, dnes som mala voľnejšie dopriala som si aj sladkosť aj mastnejšie jedlo, raz do týždňa sa to niekedy aj žiada no a zajtra pekne pokračujem. Váhu mám inak vyše 62kg teraz no ale ževraj ide aj svaly mi tréner povedal, že sa toho nemám báť, zajtra budem mať kruhový tréning tak sa už neviem dočkať :)

ninka8

Ahojte kocky. Nebola som tu dlhsi cas,bez netu:( Ako vam to ide?Moja vaha 73. Musim sa pochvalit,som stastna ako blcha :)

kilecko

Dievcata tak ja som si dnes dopriala ranajky hlavne ked som si ich nemusela robit ,manzel spravil prazenicu mnaaaam a ja som si k tomu nakrajala polovicku rozteka na kolieska mala som pocit ,ze mam vela peciva.
Desiata,grep
obed,segedinsky gulas bez knedle
vecera,udusena mrkvicka s brokolicou a nastruhany syr na tom
olovrant 1 kolac
Vela cistej vody,caju detoxikacneho a na vecer pol litra vody s citronom.
.
Zajtra sa odvazim po 2 tyzdnoch ,ale citim sa lepsie a vcera som trochu aj pocvicila dnes budem zas cvicit na brusko cviky nech je koza pruznejsia
uz nie som najmladsia .
Ked pisem bez makcenov dobre vyznie ta koza hi hi.

Helus

Ahojte dievcata,prajem vam peknu nedelu.Ja som so stravou stale rovnako,doobeda ovocie,potom nejake masko+ryza+ zelenina,alebo som mala cez tyzden na obed fazulu v paradajkovej omacke so zemlickou.A vecere byvaju polivka ale vcera som mala zeleninovo kapustovy salatik z cinskej kapusty,bol velmi dobry.No zjedla som ho asi aj 1/2 kila.Dnes si idem upiect na obed zemiaciky+cviklu do truby a budem mat aj na zajtra.Majte sa krasne dievcata.

slnecnica

ahojte, moje jedlo za posledné dni:
Piatok
R: čoko jogurt+kornšpic
O: bravč. steak so syrovou om+peč. zemiaky a guláš. polievka
V: za hrsť orechov
Sobota
R: vajíčka+šunka+kornšpic
O: úžasné brazílske rizoto:-), recept: na oleji orestujeme cibulku, paradajku, špenátové listy, pridáme prepláchnutú ryžu, pretlačený cesnak, vegetu alebo soľ, čierne mleté korenie a hlavne karí a zalejeme horúcou vodou, resp po pridaní ryže ju varte, tak ako ste zvyknuté. Ja zalievam horúcou vodou cca 1 cm nad výšku ryže a za asi 10 minút je hotovo. K tomu som opiekla kuracie mäso, kto chce, môže ho robiť spolu s rizotom, no a samozrejme vrch rizota posypeme syrom :-) k tomu som mala zeleninový šalát
V: kuracie mäsom+zeleninový šalát
A pred večerou som mala prvý tohtoročný sladký priestupok-tiramisu a ešte som si to poliala aj vajcovým koňakom :-)