Cukrovka

sehria

Da sa dostat do normalu, ak pacientn neberie izulin, a to pomocou ultrfiltratov. Su to bioeparaty od profesora - vedca, genetika. Moja mamina si nevie vynachválit...mala cukor dakedy aj 18. Po vyuzivani dvoch davok ultrafiltrtov ma cukor 6..samozrejme trba dodrziavat aj stravovaci rezim...ale tieto preparaty su NAJ!

sehria

Da sa dostat do normalu, ak pacientn neberie izulin, a to pomocou ultrfiltratov. Su to bioeparaty od profesora - vedca, genetika. Moja mamina si nevie vynachválit...mala cukor dakedy aj 18. Po vyuzivani dvoch davok ultrafiltrtov ma cukor 6..samozrejme trba dodrziavat aj stravovaci rezim...ale tieto preparaty su NAJ!

DANO777

NA CUKROVKU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKEJKOLVEK FORME RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM.

www.youtube.com

RNG

Zialbohu uz odvolali 5 tabletiek proti cukrovke, ktore boli na trhu vyse 10 rokov pre prisnu skodlivost, a lekari ich bezne predpisovali a tak poskodili desiatky/stovky tisicov ludi
Takze by som sa tak slepo na sucasnych lekarov nespoliehal...

vitavi

Cukrovku II. typu takmer vyliečiš a C. I. typu výrazne obmedzíš, ak pochopíš pôsobenie jednoduchých a zložitých cukrov a minerálov.
Vyhýbaj sa všetkému, čo zaťažuje pankreas - jednoduché cukry /cukor repný, ovocný, med, umelé sladidlá/, chemikálie v potravinách, aromatické a povzbudzujúce látky, alkohol, hustý tuk.

Nahraď ich obilninami, ktoré obsahujú polysacharidy, ktoré sú spojené s minerálmi a vlákninou. Takéto spojenie dodá kvalitné pomalí cukry, priaznivo pôsobí na pankreas i tráviace procesy a prácu mozgu.

Základ stravy by u teba mala tvoriť ryža natural, pšeno, krúpy, pohanka, kukurica, ovos, pšenica v celých zrnách, doplnené zeleninou a trochou strukovín a semienok.

Tučné a živočíšne jedlá ti spôsobia komplikácie a zhoršenie stavu srdcovocievneho systému a i.

hastr

Ahoj Ivona, samozrejme, dá sa vyliečiť cukrovka. všetko sa dá vyliečiť ak je to Božia vôla. Táto pani, pani Laura, príjma liečby od pána Boha pre ľudí, ktorým lekári diagnostikovali "neliečiteľné" choroby. S prepáčením lekári vedia prd.
Keď chorý človek príjde k pani Laure, dostane presnú liečbu a diagnostiku a keď dodrží liečbu, tak vyzdravie na 100%!
Už tisíce ľudí sa o tom presvedčili na vlasnej koži, vrátane mňa, mal som dávno dávno psoriázu, už roky ju nemám, vďaka Bohu a pani Laure.

Rakoviny, cukrovky, každé trápenie, všetko sa dá vyliečiť.

www.liecitelka-laura.sk

hanka888

Neviem či úplne vyliečiť, ale dá sa zlepšiť zdravotný stav. ja som s tým istým problémom bola na osobnom poradenstve v Tachyon Technology Pharm, beriem od nich doplnky a mám výrazne zlepšené výsledky. Mám odskúšané