Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riziko poskytovania a vyuzivania sexualnych sluzieb

Príspevok v téme: Riziko poskytovania a vyuzivania sexualnych sluzieb
rozhorceny

Moja tema sa tyka troch odlisnych pripadov, ale tykajucich sa jednej oblasti a to poskytovania sexualnych sluzieb. Vsetky tri pripady boli uverejnene v televizii... ehm.. narkoza.
1.pripad: Zena na internete poskytovala sexualne sluzby z dovodu, ze ma dieta a s partnerom nemaju dostatok finan. prostriedkov a aj partner ma problem najst si pracu a preto jej odsuhlasil, aby sa ponukala na sex cez internet a dohadovala si sexual. stretnutia s muzmi. Po stretnuti s jednym zakaznikom na druhykrat jej uz odmietol po vykonani aktu zaplatit a skoro ju zabil autom ked sa domahala penazi. Nechal ju zranenu lezat v trave a usiel.
2.prípad: Zena si cez net dohodla stretnutie s muzom za ucelom sexu. Pocas aktu vykonavaneho v aute ju dany muz zacal filmovat alebo fotit, teraz uz neviem. O niekolko dni sa jej zacal vyhrazat, ze ak mu nezaplati, tak video zverejni na internete. Platila mu, ale ked zacal svoje fin. naroky zvysovat postupne, tak uz platit odmietla a udala ho na policii. Ci fotky alebo video zverejnil neviem.
3.pripad: mlady muz poskytujuci sexual. sluzby v jednom v bratisl. podniku aj napriek tomu, ze vedel, ze je nakazeny virusom HIV poskytoval sexual. sluzby muzom aj zenam. Teraz ide sediet do basy. Ked sa ho moderatorka pytala, ze ci informoval tych ludi, ze je nakazeny, tak povedal, ze nie a ze je velmi male riziko ak pouziva gumu. Ked mu moderatorka povedala, ze tvrdenia lekarov su ine a nakazit ich moze aj s gumou a co potom tie dievcata, tak jej sucho odpovedal, ze oni by si casom zvykli nato, ze su HIV pozitivne. Ake cynicke vsak?
Preco tato tema? Pretoze ma zaraza to ako sa este aj v dnesnej dobe, kedy ludia maju za vzor kopu varovnych pribehov z minulosti dovolia takto riskovat a naivne doveruju uplne cudzim ludom len preto lebo ich zenie sexual. chtic. Ake hlupe a naivne spravanie je zo strany mnohych ludi, ktori su ochotni pod vidinou lahkeho zarobku penazi riskovat svoje zdravie, povest aj zivot. Chcem len vediet vas pohlad, nazor, postoj k tymto pripadom.
Dakujem

Romčo34

kamo, vies kolko bab dnes poskytuje takto sexual. sluzby a nie priamo za prachy. Mnohe ich poskytuju len jednemu a ked tomu dojdu prachy alebo ich uz nebavi vymenia ho za druheho. Kolko bab su tzv. lahke devy lebo spavaju s muzmi za dovolenky pri mori, kozesteky a drahe hodinky, sperky a vecere v restikach, kabelky atd. Prostitutky su aj tie co si najdu zazobaneho muza a su s nim len kvoli jeho peniazom a ze sa maju dobre. Ja to volam skryta prostitucia. Tvari sa ze ma frajera ale v skutocnosti mu robi len sexual. sluzby za to ze jej kupuje cennosti. A jasne take babeny lakaju najma na social. sietach ako FB, badoo, pokec a pod. muzov svojim telom. Normalna baba nebude na internete vystavovat tisickam pohladov svoj dekolt, odhalene stehna, naspulene pery, telo v plavkach ci v spodnom pradle. Taku prostitutku spoznas podla fotiek ktore dam dava. Ak su to prevazne fotky pri mori, na dovolenkach, atd. tak je jasne, ze co taka baba ocakava od muza. Aj podla oblecenia sa da zistit ktora pocom bazi.

sirota25

pompomka - to su iba chabe vyhovorky. Ja som isiel z domova do prace, kde bola robotnicka ubytovna (odisiel som 200 km) a vydrzal som tam 3 roky. Potom som si nasiel lepsiu pracu, isiel na podnajom, prenajom, potom hypoteka na vlastny byt a takto som sa postupne zmahal. Neznasam, ked ludia placu a robia zo seba uboziakov typu lutujte ma vsetci namiesto toho, aby poriadne zamakali! Ti co nevedia slusne prezit, su jednoducho lenivci. Ak niekto tvrdi, ze nie, tak sa s nim rad o tom porozpravam. Problem je, ze chce sediet doma na zadku, v ziadnom pripade sa neprestahuje tam, kde je viac prace alebo je lenivy makat 8 hodin. Toto som videl u kolegov, ktori si nevedeli vazit veci. Samy oddych, cigaretka, kavicka, dlhy obed a ja som makal a ked mi sef dvihol plat, lebo videl, ze sa neulievam a ze za smenu vyprodukujem 2x viac ako ostatni, tak oni mi potom iba zavideli a nadavali, ze im kazim normy. Ale preco nemakat v praci, naco som tam potom? Ved aj cas rychlo ubehne, ked sa clovek neulieva a nerozmysla, ako zabit cas v robote.

pompomka

Ze odsudzujes ludi co zarabaju na seba starym remeslom?
Ide casto o ludi co uz nemaju na vyber a musia prezit.Napr.deti z detskych domovov s nulovym zazemim dalej slobodne rozvedene mamicky s viacrymi detmi.co maju tyto ludia urobit ak niej je praca a nechcu umriet hladom kedze rodinne zazemie nemaju.Musia prezit.

Tamar

Náš sused je kamionista a vždy keď si vypije tak vykladá každému kde na ktorej ceste si zaplatil prostitútku. Keď mu môj muž raz povedal či sa nebojí nákazy, tak tvrdil, že tomu sa nedá ubrániť. Lebo kamionisti brázdia toľko ciest a na nich postáva toľko prostitútok, že by musel byť z dreva, aby na žiadnu nedostal chuť. Že keď je človek na cestách sám bez ženy, tak sa tomu ubrániť nedá. Vôbec mu nedošlo, že domov nosí všelijaké pliagy. Hlavne že mu je na chvíľu dobre.

Tamar

Môj názor je ten, že chuť mužov na sex a hlavne na rôzne obmeny je celé tisícročia taký, že odstrániť tieto služby je nemožné. Prečo je podstatne viac bordelov pre mužov ako pre ženy? Prečo vojaci pri dobyvačných vojnách vždy znásilňovali ženy? Podľa mňa jediným riešením sú oficiálne bordely, kde by boli ženy kontrolované lekármi. Tie ženy by zároveň mali ochranu pred násilníkmi a muži, ktorí sa bez takéhoto sexu nedokážu zaobísť, by k nemu mali prirodzený prístup. Odsudzovanie, zákazy alebo kritizovanie to určite nezmení.

rozhorceny

Laura nieje to tak ako myslis. Ja rozhodne nevyuzivam sluzby prostitutok ani prostitutov. Len ma zarazilo ako su niektori ludia ochotni riskovat svoje zdravie aj zivot a ponukat sa na sex cudzim ludom. Len som chcel vediet nazory inych, nic za tym nehladaj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riziko poskytovania a vyuzivania sexualnych sluzieb - Fórum - ZDRAVIE.sk