Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zostať?

Príspevok v téme: Zostať?
zojkazoj

Ahojte, mám menší problém. Dva roky som nemala žiadny vzťah. Teraz mám nového priateľa, (ja to však príliš neberiem ako vzťah), hoci sa poznáme iba niečo vyše mesiaca. Keď sme sa prvákrát videli, okamžite sa mi páčil ale nenapadlo ma, že by z toho raz mohlo byť čosi viac. Preto som to neriešila, lenže jemu som sa zapáčila a po dvoch týždňoch mi prvý krát povedal, že ma ľúbi. Nechápala som to, doteraz nechápem, už z jeho strany padlo aj "milujem ťa", ja mu nedokážem ani napísať nie do očí povedať že ho mám rada, na mňa je to hrozne rýchlo. Myslíte že to môže myslieť vážne? Celým ostatným správaním patrí k najlepším mužom v mojom živote, stará sa o mňa, stále chce za mnou chodiť, platí za mňa, je milý a pozorný, darčeky, krásne slová, dokonca sa už poznám aj s jeho rodinou, on ma chcel zoznámiť, ja som na tom netrvala, dokonca som to ani nechcela. Je skvelý..iba ja zatial necítim to čo on. Niekedy si pripadám ako úplný idiot, neviem mu nijako dať najavo city, a potom to vyzerá že mi na ňom vôbec nezáleží. Podľa mňa však láska nemôže vzniknúť za jeden mesiac, pre mňa je on skvelým kamarátom, možno niečo trochu viac, ale on sa správa akoby sme boli spolu pol roka. Stále zvažujem či má takýto vzťah význam, či to radšej neukončiť a byť iba priateľmi. Lenže možno časom sa aj ja dostanem na podobnú úroveň ako je teraz on. Je to na mňa príliš rýchlo, potrebujem viac času. Čo mám podľa vás urobiť, zostať vo vzťahu alebo sa radšej rozísť? Nechcem mu ubližovať a neviem čo je menšie zlo..

Fleur-de-lis

no čo konkrétny človek konkrétne myslí pod pojmom ľúbim ťa je rôznorodé.
Niekto to povie a myslí tým "chemické" zaľúbenie, niekto to povie, až keď vníma, že to nie len o emóciách, ale že je aj rozhodnutý pre toho druhého, teda že pod pojmom láska rozumie aj rozhodnutie uprednostňovať toho druhého aj keď to emočne tak práve nebude cítiť, a podobne.

Mne to tiež trvalo dlhšie to povedať. Nebolo mu to príjemné, ale počkal si na to. Mal o mňa úprimný a skutočný záujem a vedel, že záujem mám aj ja, len som pomalšia :D
Nechcela som to povedať len preto, že som bola zaľúbená. Počkala som, kým som ho lepšie spoznala a vnímala, že tu chcem byť preňho stále - teda, že mi stojí za to, robiť ho šťastným aj keď ma to niečo bude stáť.
Pretože keď je človek zaľúbený, tak ho to nič nestojí, to ide vtedy samo :) Ale keď to prvotné zaľúbenie opadne, vtedy sa uvidí, či ide o lásku.

redka

v ziadnom pripade sa "netyraj" za to ze necicis to co on tak rychlo... mozno to pride, mozno ani nie... ze to povedal on, neznamena ze musis aj ty... mas cas... daj vam cas... nemusis sa za nic vinit... nemusis to ani hned koncit... laska nemusi prist hned na prvom rande... ale ak uz mas teraz poct ze z toho nic nebude, tak to mozes ukoncit... ak este vahas, daj si cas... a neurob nejaku koninu len preto, ze on sa uz vyjadril...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zostať? - Fórum - ZDRAVIE.sk