Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Závraty

Príspevok v téme: Závraty
mariposa

Dobry vecer,poprosim Vas o radu.Uz nejaku dobu,mam problem-zavraty.Nic pravidelne,pride-odide.Mam za sebou vysetrenie,CT v poriadku,vysetrenie usi v poriadku,len ja nie som v poriadku...Prvy krat to prislo,asi tak pred dvoma rokmi,ilne tocenie hlavy,spojene s pocitom na vracanie,tri dni v posteli na wc len s pomocou druhej osoby,nechutestvo,pocit ako,ked vystupis zkolotoca tocilo sa so mnou vsetko cela miestnost,vdaka bohu koncne preslo,zopakovalo sa mi to mozno tak po pol roku to som bola v posteli tyzden,preslo...znova asi tak po 7 mesiacoch,to iste,no a momentale som v stave,ze sa uz bojim ist spat a robit aky kolvek pohyb uz druhy tyzden som na tom tak,ze ked si lahnem musim najst polohu v ktorej sa netcim,bojim sa ,ale strasne spravit akykolek pohyb aby sa to netocilo so mnou suvisle,teraz je to ok,len pre to,ze v urcitej polohe sa tocim a v urcitej je mi dobre,len bojim sa ist aj von nakolko zavrat pride,odide moje kroky su neiste,ja som uz z toho na nervy,bojim sa dalsieho dna... Vie mi niekto poradit? Dakujem za kazdy seriozny nazor...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.