Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo ďalej?...

Príspevok v téme: Čo ďalej?...
Merunka54

...Neviem ako začat... Pred rokom som spoznala muža.. Bol užastný,milý,vtipný , zniesol by mi aj modré z neba....Tak sme to spolu skúsili.....Po pár mesiacoch ma chcel požiadat o ruku a chcel mat somnou dieta,tvrdil že chce somnou strávit buducnost,ktoru sme si aj plánovali...V čom je problém?Strašne mi ublížil neviem ako dalej pokračovať,či sním byt ,milujem ho ale bojím sa že sa to znova zopakuje... Začalo to tým,že ked sme boli spolu 4-5 mesiacov,našla som mu smsky ako píše bývalej že mna nemiluje a miluje ju... klamal a zapieral že ona si to vymyslela ,že on jej to nikdy nepísal že on miluje len mna a podobné.. teraz už pre mna len klamstvá.Vtedy ma nejak presvedčil a len tak tak som mu odpustila...Potom sa toto isté opakovalo s dalšou bývalkou.... ,tiež klamal zapieral... znoova som mu odpustila... Lenže to,čo sa stalo naposledy.... to ma ranilo najviac... Mám sestru ,kt. si s ním od začiatku nášho vztahu velmi dobre rozumela.Boli doslova ako brat a sestra.Ja som to však vnímala ináč... videla som že sa k sebe majú,ako si ju obranuje už dvakrát sakvoli nej pobil,dokonca mne vynadal a sotil ma,ked som raz urobila scenu ,pretože niesom slepá a ona sa urazila a zmizla...Robila som scény ,žiarlila som,vždy som mala pocit že je medzi nimi niečo viac... dost sme sa pre to hádali,niekolko krát rozisli až som sa po čase na to vykašlala a povedala som si,on miluje mna aju asi ffakt bere ako svoju sestru a prestala to riešit... A nato som aj doplatila. Zistila som ,že jej (nielen jej ale aj jeho kamaratom)rozpáva ,,že ja niesom tá pravá že lutuje že stretol mna a nie ju ,písal jej že mu chýba že sa mu páči že vždy žiarlil ked išla na rande .... strašne ma to ranilo... ked som sa to dozvedela ihned som mu to vykričala,rozišli sme sa.. Na další den ma kontaktoval že ho to mrzí že vie že mi ublížil ,že mi to chce vysvetlit.... No a aké bolo vysvetlenie?-skušal o čo jej ide a že aká je to sestra.... sícetomu neverím,ale odpustila som mu... lenže stale na to myslím ,bojím sa že sa to zopakuje ,že ma podvedie... enže na druhej strane ho velmi milujem,a neviem sa od neho odpútat... čo mám robitt? čo by ste robili vy?

lilly789

PECTA - 100 bodov :D

No Merunka, Pecta ti to napisala velmi vystizne a trefne, bez akehokolvek vyjadrovania sa na toho tvojho partnera, lebo tam nie je vobec co riesit...VOBEC!!!!!

Chapem tvoju choru zamilovanost, lebo ta ti zobrala vsetku sebauctu a dostojnost.
Presne ako ti napisala...ci si myslis, ze za nic nestojis a ze ho milujes viac ako seba.

On si ta nikdy vazit nebude, vzdy a cely zivot sa bude k tebe spravat takto, lebo mu to sama dovolujes.

Moja, utekaj ako najrychlejsie mozes...ved ten muz ta nedokaze urobit stastnou, verim tomu ze ospravelnujes a snazis sa vysvetlovat a obhajovat vsetky jeho vulgarne spravania a dufas, ze ta predsa len ma rad, kedze ta vzdy pride prosit o odpustenie.
On pride, aby si dokazal, ze si k tebe moze dovolit cokolvek a aj tak ho budes milovat, on sa k tebe nevrati, lebo ta miluje, nezalezi mu na tebe, len na sebe a robi mu dobre, ze niekto ma pre nho taku slabost, ze mu vstko odpusti.

nedovol mu na tebe parazitovat....ak to nedokazes koli sebe, lebo ho milujes, povedz si , ze jedinou cestou, ako ho vidiet prosit sa ti je ignorovat ho, rozist sa s nim...

A bez od neho prec, nech ta to teraz boli akokolvek!!! Raz sebe za to podakujes!

pecta

mam pocit, ze som si precitala text z nejakej inej galaxie. moze vobec v tomto vesmire existovat zena, ktora zvazuje, ci sa s takym chlapom rozist alebo nie? ty nemas ani len stipocku hrdosti, vobec si seba nevazis, nemas sa rada? myslis, ze za nic nestojis, ked musis mat pri sebe takehoto uboziaka? milujes toho chudaka viac ako seba, uvedomujes si to? a o tvojej sestre sa radsej ani nebudem vyjadrovat, tiez slusne slovo tazko najst. normalne by bolo zvysit ostrazitost uz pri prvom preslape. ale tebe to nestacilo, davala si dalsiu a dalsiu sancu. to nie je z lasky, to je z nedostatku sebaucty.

neflol

Čo by niekto zato dal dostať druhú šancu. Ty ich rozdávaš ako na bežiacom páse a tvoj drahý si to neváži. Keby áno tak by stym už prestal a poučil sa na svojej chybe. Bude to robiť dovtedy, dokým mu budeš ty odpúšťať...choď od takeho chlapa kade ľahšie.

embryo

musim ta pochvalit, mas jednu krasnu vlastnost vies odpustat :-)

ale zaroven, by si sa mala poucit z vlastnnych chyb, dala si mu sancu minimalne 3x a a ukazal sa ako charakter? keby ta mal naozaj rad, tak by si hned po prvom preslape uvedomil, co vsetko mohol stratit a nepokusal by stastenu nadalej...

sama ho najlepsie poznas a vies co od neho v buducnosti mozes ocakavat ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.