Erekcia pred sexom - tak trocha problém

Príspevok v téme: Erekcia pred sexom - tak trocha problém
roracor

Ahojte, povedal som si, že skúsim napísať svoj problém sem, keďže niečo podobné som ešte nenašiel.

Mám 21 rokov a s erekciou by som samozrejme v tomto veku asi nemal mať problém, no opak je pravdou. Partnerku mám od svojich 18 rokov. Mám stále tú istú a až kým som sa s ňou nespoznal som bol panic. Nespávame spolu často, veď to poznáte, študentský život - máte s kým, ale nie je kde. No keď už sa k tomu dostaneme, je to vždy trocha problém. Jednoducho keď už má prísť k sexu, tak mi môj nástroj klesne buď pritom ako si nasádzam kondom, ale až potom keď už chcem do partnerky vniknúť. Aj keď sme to ešte skúšali napraviť, už sa bohužiaľ nepostavil...

Je mi to také čudné, pretože na sex chuť mám, o tom niet pochýb. Moja partnerka ma stále priťahuje, a to poriadne. Zaujímavé je, že pokiaľ nedochádza k sexu, ale iba napr. k orálu, či robeniu rukou, s erekciou nemám problém. Takisto nemám problém ani pri masturbácii.

Stretol sa už niekto s niečim podobným? je mi jasné, že asi pôjde o nejaký psychický blok, ale... neviem čo s tým.

Vikkii

skus toho sexuologa ale chlapi tam neradi chodia, mozno postaci zmena stravy zdravsie a nejake tie vitaminy a tak a ak to nepomoze tak produkty na erekciu

natalia_pod_

No to verim ze ta stve to by stvalo aj mne no skuste nejake tabletky alebo sexuologa a nemyslim ze je problem v tebe

LindaB

Ahojte mam problem s priatelom doteraz bolo vsetko ok ale posledny mesiac mame problem v posteli co ma stve. Ked uz k niecomu pride tak v pohode sa vzdrusi ale ked uz ide do mna tak mu hned klesne toto sa zopakovala uz 15x najmenej som z toho nestastna neviem ci je to mnou alebo nim :(