Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Helicobakter

atrejkoo

dobry den chcel by som sa spytat:mam priatelku ktora ma helikobaktera a sa nanho lieci ci je mozne ze sa to snej prenesie aj namna napriklad pri bozkavani podobne dakujem

kengura

Prednedávnom mi zistili helikobaktera,bola som preliečená aspon mi to lekárka tvrdila no nebola som skontrolovaná,takže sama neviem či som v poriadku,kedže ešte stále mám problémy s trávením,často mám pocit hladu aj ked sa práve najem,nafukovanie,plynatosť, hlučné škrkanie či v žalúdku alebo v črevách.bola by som rada ak by mi dakdo poradil s podobnými skúsenosťami ako dalej čo pomôže,pretože s lekármi nemám dobré skúsenosti kedže podla nich je všetko v poriadku.vopred dakujem.

brontofuz

Ahoj Ethel, ja som to myslel tak,ze mam priatelku, ktorej zistili helikobaktera, cize ked sa s nou dalej bozkavam, tak tym je vacsia sanca ze ho ziskam?Netusim aku mam imunitu.Odporucas navstivit doktorku na odber krvi, alebo mam cakat na priznaky?Cize kludne sa s nou mozem dalej bozkavat,alebo cakat na jej vyliecenie?Perepac,ze sa tak blbo pytam,ale vies chcem si byt isty.Dakujem velmi pekne

ethel

Brontofuz,myslím,že keď niekto niekoho bozkáva,velmi nerozmýšla nad tým,či niečo dostane alebo nie.Ochorieť môžeš aj na verejnom WC,v autobuse,podávaním rúk...ak máš dobrú imunitu,nemusíš hneď dostať helicobaktera...

brontofuz

Chcem sa este spytat, ak sa bozkavam s niekym, kto ma helikobaktera, tak ho urcite dostanem, cize uz je prakticky jedno, ci obmedzim,alebo neobmedzim bozkavanie?Alebo dalsim bozkavanim to mozem este zhorsit.Dakujem

mia

Ano,doktorka ma ubezpecovala,ze moj partner to ma urcite,kedze sa bozkavame.Ja som sa nedavno na to liecila antibiotikami.Prejavuje sa to plnostou brucha,grganie a taka nevolnost.Tiez pri zjedeni nejakych jedal.Uz sa tu o tom pisalo,najdi si to.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Helicobakter - Fórum - ZDRAVIE.sk