Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!

Príspevok v téme: Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!
blumenka

Takže môj recept zaberá:
je to bez cvičenia!
Spočíva v tom, že ráno ranajkujem to, na čo mám chuť- nie vo velkej porcii, ale menšej(ja som doteraz nikdy neranajkovala), potom okolo 10.00 si dám jablko alebo rožok či šatôčku, pripadne jogurt. Potom obedujem to, čo chcem - v strednej porcii a velmi pomaly to jem, poobede ked prídem domov(okolo 15.00) si vždy dám čaj-ovocný alebo nejaký iný, kedže je horuco, tak vypijem aj čaj v 3 poharoch a tak okolo 17.00-18.00 si dám malú večeru-opäť menšia porcia a pomaly to jem...to už ani nevladzem dojesť a potom už do rána nejem...už nebývam hladna... a ak tak si dám žuvačku alebo si urobím ešte čaj.necvičím, len raz za týžden chodím tancovať(1,5 hodiny).Týmto spôsobom sa síce chudne dlhšie, ale osvedčene....bez hladovania...Ak mám chuť na sladke, tak si ho dám bud doobeda(k desiate) alebo poobede k čaju.Za 10 dní som takto schudla 3 kilá a nepribrala som ich späť!Teraz mám dokonca pravidelné stravovanie :)) Vyskúšajte, ved nič nestratíte

munz

Ale ALZBERTA, keď už nereklamujú piperine, tak teraz ide na trh fykotín, to je taký istý šmejd ako boli všetky pred tým, a zbytočne vyhodené peniaze, ale kým na to ludia prídu, tak sa snáď niečo predá, a zarobíte na tom, však?

Alzberta

Ja sa musím tiež pridať k tomu čo píše Martinka. Fitoslim som tiež používala asi mesiac a naozaj je to obrovský rozdiel, chudnúť s týmto nápojom a bez neho. Lebo ja osobne, keď menej jem počas diéty, tak je to pre mňa značné utrpenie. S tým nápojom je to oveľa jednoduchšie odolať pokušeniu niečo nezdravé zjesť. Navyše aj urýchli chudnutie, čo teda samozrejme tiež asi viaceré z nás ocenia. V minulosti som skúšala aj chilli burner ale tie výsledky teda nič moc. Ono to vlastne človeku len zvýši teplotu to je asi tak všetko. Takže zatiaľ u mňa vyhráva asi ten Fitoslim.

sanny999

blumenka uplne sa s tebou stotoznujem..-ked sladke tak len doobeda a sem tam..nie denne..ranajky mat najbohatsie z celeho dna...a po 18tej uz naozaj nic...nieje nic horsie nez neranajkovat a vsetko si to kompenzovat vecerou...vtedy sa najlepsie pribera...

Kata535

Myslím že to nie je nejaké náročné, a ak to budem dodržiavať a začnem cvičiť tak by som mohla schudnúť 7kg za 3 mesiace. Ďakujem :)Dúfam že sa mi to podarí :D

riq

ja už žiadnym zaručeným dietam neverím...ale som sa teda nahnevala sama na seba že jak vyzerám a tak som začala jesť pravidelne...všetko jem okrem bieleho pečiva, nepohrdnem slaninkou ani klobáskou a najväčšiu radosť mi robí fajnový stredne prepečený steak...tajomstvo? žiadne...telo sa naučí spaľovať potravu rýchlejšie,lebo vie že o chvíľu dostane ďalšiu porciu...ja ale zabehnem každý deň minimálne pol hoďku na orbitreku a vypijem tak 3-4 litre tekutín, či už vody - čistej, nie malinovku a minerálku tiež iba nesýtenú - alebo čaju - kupujem si figuran, je dobrý na prečistenie organizmu a nezabudnite že to, že sa človek dokáže pravidelne vyprázdniť je pre zdravie a telo iba prospešné, nie je to ani na smiech ani na hanbu - a raz, dvakrát za deň si dám caro vlákninový nápoj, ktorý mi úplne nahradil kávu...alkohol nepijem, žiaden a v žiadnom množstve a fajčiť som prestala viac než pred mesiacom...efekt? bez nejakej extra námahy všetci kukajú že kde mám pupek čo som mala :) sranda je, že nechudnem kilá ale centimetre a je to cool :) či?