Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!

Príspevok v téme: Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!
blumenka

Takže môj recept zaberá:
je to bez cvičenia!
Spočíva v tom, že ráno ranajkujem to, na čo mám chuť- nie vo velkej porcii, ale menšej(ja som doteraz nikdy neranajkovala), potom okolo 10.00 si dám jablko alebo rožok či šatôčku, pripadne jogurt. Potom obedujem to, čo chcem - v strednej porcii a velmi pomaly to jem, poobede ked prídem domov(okolo 15.00) si vždy dám čaj-ovocný alebo nejaký iný, kedže je horuco, tak vypijem aj čaj v 3 poharoch a tak okolo 17.00-18.00 si dám malú večeru-opäť menšia porcia a pomaly to jem...to už ani nevladzem dojesť a potom už do rána nejem...už nebývam hladna... a ak tak si dám žuvačku alebo si urobím ešte čaj.necvičím, len raz za týžden chodím tancovať(1,5 hodiny).Týmto spôsobom sa síce chudne dlhšie, ale osvedčene....bez hladovania...Ak mám chuť na sladke, tak si ho dám bud doobeda(k desiate) alebo poobede k čaju.Za 10 dní som takto schudla 3 kilá a nepribrala som ich späť!Teraz mám dokonca pravidelné stravovanie :)) Vyskúšajte, ved nič nestratíte

nikinka

ahojte vsetci chudnuci.... Pridavam sa k tym nazorom, ze toto ani nie je dieta, ale zivotny styl. aj ja som drzala diety, obcas som hladovala, potom som bol adeprimovana, ze preco este stala nechudnem, resp. ide to tak pomaly. Ked som uz nevedela, aku dietu vyskusat, tak som sa rozhodla skusit normalne jest. 5-6 krat denne. Normalne ranajky (jogurt alebo cerealny rozok a vela zeleniny), desiata ovocie alebo zeleniny cca 100-150g obed-polievka a trosku druheho - staci na maly tanierik, olovrant to co na desiatu. a potom bud 1 alebo ked som dhlsie hore tak aj dve vecere. nieco lahke, salat, jogurt... Jest kazde 3 max 4 hodiny a posledne jedlo 3 hodiny pred spanim. Je to fakt uzasne, vobec nie som hladna. zo zaciatku som si vsetko vazila, aby jedlo nemalo viac ako 200g. Nie je to nova dieta, je to sposob, ako sa chudne a nenici organizmus, ziadne vlcie hlady. Samozrejme vylucit sladkosti a vyprazane... Zo zaciatku som s tym mala problem, pretoze som sa ucila jest, teraz jem pravidelne a citim sa super. Drzim prsty :)

lll

ALE JA FAKT NECHAPEM PRECO SU NIEKTORI PROTI!!!!!!!!!! VED TEORETICKY TO VOBEC NIE JE DIETA ANI NIC PODOBNE... V TOMTO PRIPADE SI DAVAS LEN CASOVE INTERVALY KEDY JEST...A TO JE DOBRE LEBO TELO SI TAKTO NAVYKNE...A NIE AKO NIEKTORI CELY DEN NEJEDIA ALE AZ VECER TO NEZVLADNU A SA PEKNE POVEDANE PREZERU.... AKOZE NIC V ZLOM FRAISEE ALE JE TO DOBRE PRETOZE TO NIE JE DIETA AKO DIETA....................... A INAK VSETKYCH VAS V TOMTO PODPORUJEM A PRIDAVAM SA K VAM OD DNES........... PAPA A NEPOVOLTE......................

mar

Blumenka prosim Ta a prezradis aj vek,pochybujem ,ze by si mala viac ako 30,to by Ti asi nezaberalo.Je to tajomstvo?V 16tich fungovalo vsetko,za 3dni 3kg fuc ako nic.

fraisee

no tak ked fajcis pijes a nejes tak je to tvoja sukromna vec, ale potom hentake chudnutie je typickym prikladom ako sa to robit nema.tot vsetko z mojej strany.

jacquelin

ja to berem tak aj tak raz skapem a je jedno kedy. mne ide o to jak vyzeram.. ked fajcim a chlastam tak mi moze byt uz jedno ci si nicim telo zeleninou...

fraisee

cize ked tvoj zaludok nevie travit nic okrem zeleniny a zemiakov - tak to znamena ze si ok? no podla mna urcite nie, ano chudnut treba ale ZDRAVO a hlavne treba vediet pocuvat svoje telo a dat mu to co chce v rozumnej miere. chudnut neznamena telo nicit, ale budovat a to vacsine nic nehovori.

jacquelin

no tak to sa velmi velmi mylis..ae podstata je nie nejest na co mas chut ale jest malo..aj ked po case zistis ze uz okrem zeleniny nic nevies vytravit (teda aspon ja) vlastne aj zemiaky ryza a cestoviny sa daju.. ale tak vies skor sa zmierim s tym ze si nemozem dat klobasu ako s tym, ze by som mala zase 56 kil.. nikdy!!!