Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo

Príspevok v téme: Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo
rezignacia

Odpovedzejte mi prosim na otazku, preco muz jeden den tvrdi a sprava sa tak a na druhy den uplne inak. Jeden den som mnou flirtuje, vzdava poklony, imponuje mi a na druhy den sa tvari akoby som neexistovala. Som z toho na nervy aki su slovenski muzi schizofrenicki. Jeden den s vami bez problemov prekecaju, smeju sa a vtipkuju a druhy den akoby sa pod nimi zem prepadla. Nedaju o sebe vediet, neukazu sa, nezavolaju, ledva pozdravia ak uz musia. Vobec tym nasim muzom nerozumieme. Pritom som celkom pekna aspon z pocutia, usmievam sa, snazim sa vkusne obliekat tak neviem kde je chyba. Preco ak uz to speje k niecomu viac zrazu vycuvaju a spravaju sa ako k cudzej osobe. Pripadate mi akoby ste nevedeli co vlastne v zivote chcete, akoby ste sa bali nieco viac skusit. Vobec vam nerozumiem. Prestavam vas chapat. Vzdy ked to uz vyzera nadejne sa stiahnete. Ja sa spravam prirodzene, nehram sa na nieco, nesilim to a aj tak sa vas zaujem straca ako gafor. Ci to uz ide o fyzicke stretnutia alebo komunikaciu cez email, stale to skonci rovnako. Preco potom to herectvo? Naco je to dobre? Ma tu niektora s tym skusenost, ze tiez to v zivote zaziva a vzdy to skonci rovnako. Neviem slovenski muzi mi pripadaju strasne nepriebojni a nerozhodni. Som z vas totalne sklamana a uz vam neverim co robite a hovorite.

Sisi092

mmna tu vystrie asi z týchto názorov co tu prezentuju muži. Podla mna neber tieto názory ako vzorkovu ukazku ..lebo si ani nechcem predstaviť aký muži to písali spoza pocitacu... toto namotávanie pekne serie aj mna a to mám len 22 ciže fasa že si mi povedala že o 10 rokov to bude stále na hovno. A tiež si nemyslím že je chyba vo me, lebo ja som uplne nad vecou a za mužmi nebehám jedine ak dám nejakemu sancu a presne ako hovoríš pár momentov je fajn a zrazu je ako vymenený. TO s tým zlatokopectvom je tiež na smiech pretože fakt už na každú lepšie vyzerajucu babu to hovoria kt. ma frajera ktorý ma nejaké to auto ...

rezignacia

Nina presne si to vystihla. Chcu aby sme boli dokonale krasne, sikovne, mile, zdrave, inteligentne a najma financne nenarocne. To som aj ja zpozorovala ze dnes je medzi mladymi muzmi velmi popularne obvinovat kazdu babu zo zlatokopectva. A najma ti to robia co pridu zo zahranicia a tam zarobia o par stovak viac eur a uz si myslia ze kazda zena ide po ich peniazoch. Pritom sami su si na vine ze vyhladavaju len tie zlatokopky. Lebo tie splnaju vyssie spomenute podmienky pri vybere partnerky.
M3T30R a potom ak to nebolo flirtovanie a namotavanie len bezna komunikacia z vasej strany ako my zeny mame vediet kedy komunikujete len tak a kedy o nas prejavujete vztahovy zaujem?

M3T30R

Podla mna aj tak vacsina ludi, muzov aj zien, nevie presno co od zivota chcu. To sa tyka veci ako praca, zaluby, vztahy, atd. Proste nevieme, dokym neokusime ake to je. Trosku odbocka od temy.

Co sa tyka problemu tejto temy, pride my velmi zvlastne ako autorka spomina kolko roznych znamosti uz mala za sebou a vsetko dopadlo rovnako.

Zaujimalo by ma co sa tu mysli pod pojmom "namotavanie" a flirtovanie .. totiz niektori muzi jednoducho su priatelsky, komunikativny a schopny niekoho len tak pochvalit ci polichotit a podobne. Na co narazam je to ze vobec nemuselo dojst k flirtovaniu. V dnesnej dobe muzi castokrat pozyvaju aj zeny len tak do mesta sa zabavit ako kamarati, nic na tom nie je. Urcite sa preto mohlo stat ze doslo k nedorozumeniu.

Alebo jednoducho stratili zaujem alebo ich nieco odradilo. Ak je nejaky problem tak prva vec co ludia robia je ze hadzu vinu na vsetko ine len nie na seba .. mozno tam je pes zakopany.

Nina.

Toto sa podľa mňa týka mužov všeobecne, aj keď je pravda, že slováci sú možno ešte väčší ,,experti´´ na namotávanie a následné hranie mŕtveho chrobáka, klamanie, neveru, obviňovanie všetkých žien zo zlatokopectva a pod. Najviac ma rozosmeje keď má chlap o 100 - 200 eur väčší príjem ako je priemer a myslí si, že ženy po ňom idú kvôli peniazom :D
K sebe sú absolútne nekritický, za to k ženám sa správajú bez úcty a rešpektu a očakávajú od nich dokonalosť. Netreba proste chlapov brať vážne a zbytočne si komplikovať život s citmi a je to vyriešené. :)

0vecka

inak to akoze slovenski muzi maju inu geneticku vybavu ze konaju inak???? akoze taketo nieco by nikdy nejaky bulhar nespravil??

Jano z domu

A čo ženy? Koľkokrát len tak namotávali aby si zdvihli sebavedomie a ukázali si sami sebe, že je o ne záujem. Možno aj ty si taká, pani najdokonalejšia.

rezignacia

Tak vam dakujem za nazory a som v uvodzovkach rada, co vyznie mozno trosku skodoradostne, ale nemyslim to tak, som rada, ze niesom sama ktora ma taketo pocity zo slovenskych muzov. Aspon si mozem povedat, ze nieje chyba vo mne, ale vo vas drahi muzi slovenski.

hrko11

Nasa stara mamka boli najlepsia zena na svete a vela nechybalo aby bola aj najmudrejsia a ta vravievala takto:

Chlap po sexe môže o 1-2 hodinky pokracovat v opelovani fuchsii dalej teda aj ine kvetiny pretoze ma od prirody velke mnozstvo spermii no jeho protajsok ma iba jedno ovulacne vajicko a preto si vybera komu sa opelit da a v tom to vo velkej miere tkvie pretoze to povedali nasa stara mamka.
Zeny by mali byt zdrzanlivejsie no ale dnes je vsetko na spak sveta.

hmmmmm mozno mali pravdu.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo - Fórum - ZDRAVIE.sk