Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo

Príspevok v téme: Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo
rezignacia

Odpovedzejte mi prosim na otazku, preco muz jeden den tvrdi a sprava sa tak a na druhy den uplne inak. Jeden den som mnou flirtuje, vzdava poklony, imponuje mi a na druhy den sa tvari akoby som neexistovala. Som z toho na nervy aki su slovenski muzi schizofrenicki. Jeden den s vami bez problemov prekecaju, smeju sa a vtipkuju a druhy den akoby sa pod nimi zem prepadla. Nedaju o sebe vediet, neukazu sa, nezavolaju, ledva pozdravia ak uz musia. Vobec tym nasim muzom nerozumieme. Pritom som celkom pekna aspon z pocutia, usmievam sa, snazim sa vkusne obliekat tak neviem kde je chyba. Preco ak uz to speje k niecomu viac zrazu vycuvaju a spravaju sa ako k cudzej osobe. Pripadate mi akoby ste nevedeli co vlastne v zivote chcete, akoby ste sa bali nieco viac skusit. Vobec vam nerozumiem. Prestavam vas chapat. Vzdy ked to uz vyzera nadejne sa stiahnete. Ja sa spravam prirodzene, nehram sa na nieco, nesilim to a aj tak sa vas zaujem straca ako gafor. Ci to uz ide o fyzicke stretnutia alebo komunikaciu cez email, stale to skonci rovnako. Preco potom to herectvo? Naco je to dobre? Ma tu niektora s tym skusenost, ze tiez to v zivote zaziva a vzdy to skonci rovnako. Neviem slovenski muzi mi pripadaju strasne nepriebojni a nerozhodni. Som z vas totalne sklamana a uz vam neverim co robite a hovorite.

Clarika

jednoduche a mudre vysvetlenie ktore tu bolo uz tolkokrat spomenute je
SLOVENSKI MUZI NEVEDIA CO CHCU!
slovenski muzi vedia co chcu len ked ide o sex ale co sa tyka zeny ako takej a vztahu a zivota do buducnosti so zenou vobec nemaju ziadne predstavy a nazory. Vzdy cakaju len na nazory svojej matery a kamosov. Nevedia bojovat sami za seba len co zaveli okolie. Ta ich nerozhodnost ich vedia casto do alkoholickej zahuby.

miki24

Rikarda alebo proste stretlo sa tu viac babeniek podobných:) aj to je možnosť... ku téme no vždy platí, že každý by sa mal snažiť rovnako, hoci samozrejme isté roly by mali byť nedotknuté. vždy platí, že každý by mal dávať rovnako, lebo keď sa niekto snaží príliš a druhý zase toho záujmu moc neprejavuje tak bohužiaľ. neviem, prečo ale možno je to práve ten príklad. na vzťahu akomkoľvek, či už kamarátskom, partnerskom, pracovnom atď. musia pracovať obe strany nie len jedna. teda podľa mňa aspoň by to malo byť tak. ja si svoju roličku vždy plním v tomto príkladne :)

Rikarda

aho Rezignacia, ja mam ten isty problem s muzmi ako ty. Tiez recicky a zaujem a potom nic. Ako keby to neboli zrazu oni. Uplne sa spravaju o par dni ze sa nic nestalo. Nerozumiem ci maju nejake dni ruje kedy ich pritahujeme a potom to opadne a oni stracaju zaujem alebo je to v tom ze nevedia co chcu. Tie utocne prispevky si nevsimaj kto to nezazil nepochopi nikdy. Ale ako vidis par babeniek ti napisalo ze sa im to stava tiez takze nebude asi chyba v nas ale v muzoch.

Slovenka123

Haha a myslis ze muzi inej narodnosti su lepsi? :-) Podla mna jednoducho ako tu uz niektori pisali je asi chyba v tebe. Ja slovenskych muzov lubim, nikdy by som nechcela muza inej narodnosti. :-)

MultiLevel

Rezignacia, durdi sa a oponuj kolko chces, ale ti muzi nemali o teba seriozny zaujem....prepac, ak mi niekto v jeden den hovori aka som uzasna, krasna a neviem co, potom sa mi tyzden dajme tomu neozve, potom hra chladneho a potom zas hovori sladke recicky, ty mas pocit, ze taky clovek to vsetko mysli vazne? :) Ja netusim co to ti muzi s tebou hrali, ale pokial ti robili toto, mala si s nimi pretrhnut kontakt a nie sa nimi este zapodievat. To, co opisujem nizsie, je bohuzial problem mnohych vztahov,ludi.....ak nie vsetkych. Ak by si sa na cely problem divala zo strany muza, chapala by si...Niektori muzi prosto toto robia zenam. A urcite im tym nedavaju najavo ako strasne maju o ne zaujem, najma ako maju zaujem o krasny, zmysluplny vztah. Ani jeden z nich to s tebou bohuzial nemyslel vazne. A preco tomu tak je, na to musis prist sama. Chyba je niekde u teba :)
A suhlasim aj s anjelikom :)

rezignacia

stryco a anjelik neviem kde robim chybu ked sa spravam prirodzene a nenutene. Nic nesilim. Netlacim na pilu. Niesom ten typ co sa muzom vnucuje. Problem je vo vas muzov. Stryco a preco potom pytaju telef. kontkat alebo mailovy a neozvu sa? Preco sa pytaju kedy sa uvidime, kedy pridem tam a tam a ich tam niet potom? Anjelik biologicke hodiny my netikaju az tak nahlas ani tuzba po sobasi aby som to nejako davala najavo. Ani neviem ci chcem vobec deti mat ked vidim aka je dnes doba ze je viac rozvodov ako sobasov.
usb ano s tym sa aj ja v dnesnej dobe stretavam pred volbami ze kandidujuci su az prilis ulisni aj voci mojej osobe ale u mna je ten problem ze to by boli volby asi cely rok ak by bol v tom pes zakopany :-D Ono niektori vedia v akej oblasti pracujem ale niektori nie takze neviem ci je problem v tom. Mozno je to v tom ze moj otec bol v meste trosku znamejsia osoba ale tak zase pracovala som aj mimo bydliska v inych kutoch slovenska a aj tam sa mi to dialo takze znamym oteckom to nebude.
Je to zbytocne rozoberat. Len som chcela vediet ci sa to stava niektorej podobne ako mne ci som len ja taka martanka alebo su vsetci muzi naozaj schizofrenicki a vobec nevedia co chcu aspon ti slovenski muzi. U poliakov, talianov, cechov ani chorvatov sa mi toto nestavalo. Tak ked bol zaujem tak trval dlhsie lenze zase ja cudzinca velmi nerada by som chcela za partnera lebo v pripade dietata su potom opletacky. Ale to je uz na inu temu.

usb

A mozno je to len ich zamer nieco od teba dosiahnut. Neviem v akom odbore pracujes, ale niektori muzi ako aj zeny su ritolezci. Su k tebe milucki, pozorni, laskavi, vysmiati za ucelom dosiahnutia nejakej vyhody. Ja napr. teraz pred volbami som si vsimla ako sa niektori muzi, ktori kandiduju za poslancov pchaju kazdemu do r**i a vseobecne ako sa z nich stali chodiaci napravaci nespravodlivosti vo vsetkych oblastiach zivota. Takze ak pracujes v nejakom obore, kde by oni mohli ziskat vyhody a pod. tak je to lahke vysvetlenie preco sa tak spravaju. To mas ako tie zlatokopecky budu sa aj na certa sladko usmievat ak ma dost penazi. Za kazdym spravanim sa nieco skryva ci uz v dobrom alebo v zlom prejave.

anjelik *

rezignacia, tu nejde o to, že muži sú takí a takí, tu ide stále len a len o teba. Veď ti to už neviem koľkokrát povedali, chyba nie je vo vysielači, chyba je v prijímači. :o) Akokoľvek to tu bude každý znovu a znovu rozoberať zo všetkých možných uhlov a aspektov, od Adama až po neviem aký vesmír, pravda je len jedna a tá je, bohužiaľ, krutá. Ak by akýkoľvek muž s tebou chcel byť, tak s tebou je. Ja ťa nepoznám osobne, ale evidentne niekde musíš robiť chybu, možno príliš tlačíš na *vážnosť* vzťahu a tak po počiatočnom záujme každý prchá, ak tebe už svadobné zvony bijú, možno ti biologické hodiny tikajú, neviem. Ale pravda je ukrytá v tebe a v tvojom postoji k mužom, nie v mužoch ako takých. :o) Ja ich mám napr. veľmi rada a to je dôvod, prečo majú oni radi mňa. Tak sa na to skús aj takto pozrieť. :o)

stryco

otazkou ale aj tak je preco sa to stava tebe a niektorym zenam vobec? nemyslis, ze predsa len niekde robis chybu ty? a v zasade z ich strany mohlo ist len o flirt a jeho rozne formy, ktore si si ty len nespravne vysvetlila. ale tak nevidim do situacie, len konstatujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo - Fórum - ZDRAVIE.sk