Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo

Príspevok v téme: Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo
rezignacia

Odpovedzejte mi prosim na otazku, preco muz jeden den tvrdi a sprava sa tak a na druhy den uplne inak. Jeden den som mnou flirtuje, vzdava poklony, imponuje mi a na druhy den sa tvari akoby som neexistovala. Som z toho na nervy aki su slovenski muzi schizofrenicki. Jeden den s vami bez problemov prekecaju, smeju sa a vtipkuju a druhy den akoby sa pod nimi zem prepadla. Nedaju o sebe vediet, neukazu sa, nezavolaju, ledva pozdravia ak uz musia. Vobec tym nasim muzom nerozumieme. Pritom som celkom pekna aspon z pocutia, usmievam sa, snazim sa vkusne obliekat tak neviem kde je chyba. Preco ak uz to speje k niecomu viac zrazu vycuvaju a spravaju sa ako k cudzej osobe. Pripadate mi akoby ste nevedeli co vlastne v zivote chcete, akoby ste sa bali nieco viac skusit. Vobec vam nerozumiem. Prestavam vas chapat. Vzdy ked to uz vyzera nadejne sa stiahnete. Ja sa spravam prirodzene, nehram sa na nieco, nesilim to a aj tak sa vas zaujem straca ako gafor. Ci to uz ide o fyzicke stretnutia alebo komunikaciu cez email, stale to skonci rovnako. Preco potom to herectvo? Naco je to dobre? Ma tu niektora s tym skusenost, ze tiez to v zivote zaziva a vzdy to skonci rovnako. Neviem slovenski muzi mi pripadaju strasne nepriebojni a nerozhodni. Som z vas totalne sklamana a uz vam neverim co robite a hovorite.

anjelik *

Ak žena nosí ultra krátku mini, nie je nutne štetka, len má rada také sukne, pristane jej to a má na to pekné nohy. Občas je v tom aj kus recesie, čo rovnako platí aj o farbách.. kde ja zásadne volím jasnejšie farby v upršané dni. Ide predsa aj o to, aký pohľad druhým poskytujem a aké pocity to v nich vyvoláva. Nemusím sa nutne obliekať jak haraburda, lebo niekto je presvedčený, že sa treba obliekať decentne, neprovokovať a krátka sukňa = štetka. :o)) Ak ma niekto dokáže posudzovať len a len podľa výzoru, tak tak sa aj s takým človekom viem rozprávať. Primerane jeho intelektu a skúsenostiam. :o)
K téme..pokiaľ nedokážeme vyjsť sami so sebou, nedokážeme ovládnuť sami seba,nie je šanca vytvoriť dokonalý vzťah a tak to bude vždy len na úrovni odsudzovania a posudzovania druhých a nie nás samotných. :o)

Cariboo

slobodna, existuje vela odpovedi, skus sa nabuduce nejakej spytat, preco nosi minisuknu :D ak bude lahka urcite sa ti neprizna, ale ak by nebola, tak si mozno len dviha sebavedomie alebo nema odhad. aj to co si napisala ma logiku :)

Slobodna

Čiže ak nejaká žena nosí ultra krátku minisukňu, nie je šľapka, len je jej proste teplo a vetrá si bobra? :))

Slobodna

Ako tiež sa teším zo života, ale preto nechodím ako papagáj :)) Ale takýto pohľad by ma nikdy nenapadol :)

Cariboo

a cim? viem ,je to zjenodusene a nemusi to platit na vsetkych ale hovori sa, vesele farby=vesely clovek, cierne=smutny, teda ak nechce vyzerat stihlejsie vdaka ciernej :D

Slobodna

:)) keď niekto chodí v neónových farbách to znamená, že sa teší zo života? :))
vďaka Cariboo pobavil si ma :)

Cariboo

Ked niekto chodi v neonovych farbach, znamena to len ze sa tesi zo zivota, noaco ze su prefarbene, zmachlovane. chcu sa pacit, a komu? sebe a hlavne muzom. Ale podla vyrozu sa da velmi zle odhadnut cloveka