Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velkost penisu

hosaro

Idealna dĺžka penisu vo veku od 13-15rokov je 14cm
Taktieť častá ejakulácia(striekanie)nerobí dobre vášmu penisu
Ale naopak ked dosiahnete erekciu(postavenie)aspoň raz za deň a trochu si ho pomasírujete tak to pomáha

hosaro

Idealna dĺžka penisu vo veku od 13-15rokov je 14cm
Taktieť častá ejakulácia(striekanie)nerobí dobre vášmu penisu
Ale naopak ked dosiahnete erekciu(postavenie)aspoň raz za deň a trochu si ho pomasírujete tak to pomáha

KuBo321

Sidyčko nemas sa zaco hambyt to ty este doraste pinis raste do 25ky a ked masturbujes nemas sa coho zlaknut iba ak by si sa bal semena :) ale namas sa fakt zaco hambyt kamos ja takom veku ako ty hovoril my ze jeho ma 12 cm :) tak si natom este dobre.

KuBo321

Caute ja mam 15 rokou budem mat 16 moj meria 15-17 cm sirka 5-6 cm ja som spokojni aj frajerka takze ja sa nemam na co stazovat :D

IT

Ja mam 15 rokov a velkosť mojho penisu je 14,7cm a neviem či to je dosť aby som spôsobil nejakej babe orgazmus..len chcem vedieť či to je dosť..?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velkost penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk